Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
19-02-2020 20:30 uur Heren 1 - Erasmus Volley HS 1 70003AH IG De Wielewaal
20-02-2020 21:00 uur VC WIK Groot-Ammers HS 5 - Heren 3 7000H2B JI De Reiger
21-02-2020 20:30 uur Dames 1 - Apollo DS 1 7000D1B CI De Wielewaal
22-02-2020 10:00 uur Fusion Rotterdam MA 1 - Meisjes A1 7000MAHA2 AB-1 Alexander
28-02-2020 19:30 uur Meisjes A1 - Fusion Rotterdam MA 1 7000MAHA2 BA De Wielewaal
28-02-2020 20:30 uur Dames 4 - Podarwic DS 3 7000D4F2 DB De Wielewaal
28-02-2020 20:30 uur Heren 4 - De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 6 7000H4D2 BA De Wielewaal
28-02-2020 21:30 uur Dames 3 - VIA DS 1 7000D3D2 AC De Wielewaal
29-02-2020 12:15 uur CMV 5 1 - Meteoor N5 1 7000CA5HB2CF De Wielewaal
29-02-2020 12:15 uur Meisjes A2 - Hou Stand MA 1 7000MA2B2 CA De Wielewaal
29-02-2020 12:15 uur Meisjes B1 - VC WIK Groot-Ammers MB 3 7000MB2C2 BD De Wielewaal
05-03-2020 21:30 uur ROWI HS 1 - Heren 1 70003AH LI Het Turfschip
06-03-2020 19:30 uur Jongens A1 - Vridos JA 1 7000JA1B2 AD-1 De Wielewaal
06-03-2020 19:30 uur Smash'66 MA 2 - Meisjes A2 7000MA2B2 DC Blokweer
06-03-2020 20:00 uur Dames 4 - Vridos DS 3 7000D4F2 DF De Appelgaard
06-03-2020 20:30 uur Heren 2 - Sliedrecht Sport HS 6 7000HPA DC De Wielewaal
06-03-2020 21:30 uur Heren 4 - VOKO HS 5 7000H4D2 BD De Wielewaal
07-03-2020 11:15 uur CMV 5 2 - Next Volley Dordrecht N5 5 7000CA51C2DB De Wielewaal
07-03-2020 11:15 uur CMV 5 3 - Next Volley Dordrecht N5 3 7000CA51E2DB De Wielewaal
07-03-2020 11:30 uur Jongens B1 - Vollido JB 1 7000JBHA2 AD De Appelgaard
07-03-2020 11:30 uur Vridos MB 1 - Meisjes B1 7000MB2C2 EB Neerpolder
07-03-2020 11:30 uur Meisjes C1 - Voleco/VC Krimpen MC 2 7000MC1B2 BF De Appelgaard
07-03-2020 11:30 uur Meisjes C2 - VIA MC 1 7000MC2D2 BF De Appelgaard
07-03-2020 13:00 uur Meteoor N5 1 - CMV 5 1 7000CA5HB2FC Oosterbliek
07-03-2020 14:45 uur Vridos DS 2 - Dames 3 7000D3D2 DA Neerpolder
07-03-2020 15:00 uur De Moriaan Symmachia Roosendaal DS 4 - Dames 2 7000D2F LI D'n Dijck
07-03-2020 17:00 uur Sic Pugno DS 2 - Dames 1 7000D1B DC De Boulevard
07-03-2020 18:00 uur WHV HS 2 - Heren 3 7000H2B LI De Wiel
13-03-2020 20:30 uur Dames 1 - VVS'92 DS 1 7000D1B CL De Wielewaal
13-03-2020 20:30 uur Meisjes A1 - Sliedrecht Sport MA 2 7000MAHA2 BC-1 De Appelgaard
13-03-2020 21:30 uur Heren 1 - VC WIK Groot-Ammers HS 2 70003AH IH De Wielewaal
13-03-2020 21:30 uur Dames 2 - Next Volley Dordrecht DS 5 7000D2F IH De Appelgaard
13-03-2020 21:30 uur Heren 3 - Move4U HS 4 7000H2B IH De Appelgaard
14-03-2020 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 4 - CMV 5 3 7000CA51E2ED De Basis
14-03-2020 10:45 uur VC WIK Groot-Ammers JB 1 - Jongens B1 7000JBHA2 BA-1 De Reiger
14-03-2020 13:45 uur Vollido MA 1 - Meisjes A2 7000MA2B2 FC De Ridderhal
14-03-2020 14:00 uur Voleco/VC Krimpen MC 2 - Meisjes C1 7000MC1B2 FB De Bakwetering
14-03-2020 15:00 uur De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 6 - Heren 4 7000H4D2 AB-1 D'n Dijck
14-03-2020 15:45 uur Vollido JA 1 - Jongens A1 7000JA1B2 CA De Ridderhal
14-03-2020 16:30 uur City Bril Krimpen HS 2 - Heren 2 7000HPA BD De Boog
19-03-2020 21:30 uur Erasmus Volley HS 1 - Heren 1 70003AH GI Woudestein
20-03-2020 19:30 uur Jongens A1 - Vollido JA 1 7000JA1B2 AC De Wielewaal
20-03-2020 20:30 uur Dames 1 - Bernisse DS 1 7000D1B CB De Wielewaal
20-03-2020 20:30 uur Dames 4 - Meteoor DS 1 7000D4F2 DC De Wielewaal
20-03-2020 21:30 uur Heren 4 - VV Stevo HS 3 7000H4D2 BE De Wielewaal
21-03-2020 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 1 - CMV 5 1 7000CA5HB2DC De Basis
21-03-2020 10:00 uur WHV MA 1 - Meisjes A1 7000MAHA2 EB De Wiel
21-03-2020 11:15 uur CMV 5 2 - VIA N5 1 7000CA51C2DA De Wielewaal
21-03-2020 11:15 uur CMV 5 3 - VC WIK Groot-Ammers N5 3 7000CA51E2DC De Wielewaal
21-03-2020 11:15 uur Meisjes C2 - Sliedrecht Sport MC 3 7000MC2D2 BC De Wielewaal
21-03-2020 13:15 uur Meisjes C1 - Sliedrecht Sport MC 2 7000MC1B2 BA De Wielewaal
21-03-2020 15:00 uur Voleco HS 3 - Heren 3 7000H2B GI De Drie Maenen
21-03-2020 16:30 uur Volley Tilburg DS 6 - Dames 2 7000D2F GI Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)
26-03-2020 19:30 uur Volley Zuid HS 3 - Heren 2 7000HPA KD Mercatus College
27-03-2020 19:45 uur Dames 2 - Gepidae DS 2 7000D2F IF De Wielewaal
27-03-2020 20:30 uur Heren 1 - Sliedrecht Sport HS 3 70003AH IF De Wielewaal
27-03-2020 21:30 uur Heren 3 - VCN HS 5 7000H2B IF De Wielewaal
28-03-2020 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 3 - CMV 5 2 7000CA51C2FD De Basis
28-03-2020 10:00 uur VC WIK Groot-Ammers N5 2 - CMV 5 1 7000CA5HB2BC De Reiger
28-03-2020 12:15 uur Meisjes A2 - Volley2B MA 5 7000MA2B2 CE De Wielewaal
28-03-2020 12:15 uur Meisjes B1 - Vridos MB 1 7000MB2C2 BE De Wielewaal
28-03-2020 14:00 uur Haaften Kwiek DS 2 - Dames 4 7000D4F2 ED Geen zaal info bekend
28-03-2020 14:45 uur Volley2B MA 3 - Meisjes A1 7000MAHA2 DB De Ackers
28-03-2020 15:00 uur Voleco/VC Krimpen JB 1 - Jongens B1 7000JBHA2 CA De Bakwetering
28-03-2020 15:30 uur Move4U N5 2 - CMV 5 3 7000CA51E2FD Sporthal Holy
28-03-2020 15:30 uur Fusion Rotterdam MC 1 - Meisjes C1 7000MC1B2 DB Alexander
28-03-2020 15:45 uur Vollido DS 1 - Dames 1 7000D1B AC De Ridderhal
28-03-2020 15:45 uur Vollido JA 1 - Jongens A1 7000JA1B2 CA-1 De Ridderhal
01-04-2020 20:30 uur Dames 1 - DVO DS 2 7000D1B CE De Wielewaal
03-04-2020 19:45 uur Jongens A1 - Volley2B JA 1 7000JA1B2 AB-1 De Wielewaal
03-04-2020 20:30 uur Dames 1 - Spivo DS 2 7000D1B CK De Wielewaal
03-04-2020 20:30 uur Heren 2 - Fusion Rotterdam HS 2 7000HPA DJ De Wielewaal
03-04-2020 21:30 uur Dames 3 - VC WIK Groot-Ammers DS 6 7000D3D2 AB-1 De Wielewaal
04-04-2020 11:15 uur CMV 5 2 - Vridos N5 1 7000CA51C2DC De Wielewaal
04-04-2020 11:15 uur CMV 5 3 - Sliedrecht Sport N5 4 7000CA51E2DE De Wielewaal
04-04-2020 11:15 uur Volley2B MA 5 - Meisjes A2 7000MA2B2 EC De Ackers
04-04-2020 11:15 uur Meisjes C1 - Meteoor MC 1 7000MC1B2 BC De Wielewaal
04-04-2020 11:15 uur Meisjes C2 - De Burgst Breda MC 1 7000MC2D2 BA De Wielewaal
04-04-2020 13:15 uur Jongens B1 - Voleco/VC Krimpen JB 1 7000JBHA2 AC-1 De Wielewaal
04-04-2020 16:00 uur Apollo DS 1 - Dames 2 7000D2F EI Geen zaal info bekend
04-04-2020 16:00 uur Phoenix DS 3 - Dames 4 7000D4F2 AD De Ring
04-04-2020 16:00 uur AVVA HS 2 - Heren 3 7000H2B EI Het Spant
04-04-2020 18:30 uur AVVA HS 1 - Heren 1 70003AH EI Het Spant
11-04-2020 12:00 uur Gepidae DS 2 - Dames 2 7000D2F FI Sportcentrum UVT
11-04-2020 12:00 uur WHV DS 4 - Dames 3 7000D3D2 EA-1 De Wiel
11-04-2020 12:30 uur Hou Stand MA 1 - Meisjes A2 7000MA2B2 AC Sportcentrum West
11-04-2020 13:30 uur Meteoor DS 1 - Dames 4 7000D4F2 CD Oosterbliek
15-04-2020 20:00 uur VIA DS 1 - Dames 3 7000D3D2 CA MFC de Lingehof
16-04-2020 21:15 uur VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Heren 2 7000HPA ID De Reiger
17-04-2020 19:15 uur Molenwiek'74 MB 1 - Meisjes B1 7000MB2C2 AB De Klipper
17-04-2020 19:30 uur Jongens B1 - Vollido JB 1 7000JBHA2 AD-1 De Wielewaal
17-04-2020 20:30 uur Heren 1 - Volley2B HS 1 70003AH ID De Wielewaal
17-04-2020 21:30 uur Dames 2 - Dunamis/Goirle DS 3 7000D2F ID De Wielewaal
17-04-2020 21:30 uur Heren 3 - RVC/Libanon '50 HS 4 7000H2B ID De Wielewaal
18-04-2020 10:30 uur Flits N5 3 - CMV 5 2 7000CA51C2ED Sportcentrum Papendrecht
18-04-2020 11:15 uur CMV 5 1 - Next Volley Dordrecht N5 2 7000CA5HB2CA De Wielewaal
18-04-2020 12:45 uur Sliedrecht Sport MA 2 - Meisjes A1 7000MAHA2 CB De Basis
18-04-2020 13:00 uur Meisjes B1 - Molenwiek'74 MB 1 7000MB2C2 BA De Wielewaal
18-04-2020 13:30 uur Meteoor MC 1 - Meisjes C1 7000MC1B2 CB Oosterbliek
18-04-2020 14:00 uur Volley Tilburg DS 5 - Dames 1 7000D1B JC Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)
18-04-2020 16:00 uur Volley Tilburg MC 5 - Meisjes C2 7000MC2D2 DB Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)
18-04-2020 16:30 uur Vridos DS 3 - Dames 4 7000D4F2 FD Neerpolder
18-04-2020 17:00 uur De Moriaan Symmachia Roosendaal HS 6 - Heren 4 7000H4D2 AB D'n Dijck