Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
Nog vast te stellen CMV 5 1 - Sliedrecht Sport N5 5 7000CA51F1DE-1 De Wielewaal
Nog vast te stellen Minerva DS 2 - Dames 1 7000D2E AD Dillenburcht
Nog vast te stellen Minerva DS 4 - Dames 3 7000D3I1 AD Dillenburcht
Nog vast te stellen VC WIK Groot-Ammers HS 5 - Heren 3 7000H2B JI De Reiger
Nog vast te stellen Hajraa HS 10 - Heren 4 7000H3E1 KE TU Studentenspc hal 1
Nog vast te stellen Fusion Rotterdam JB 1 - Jongens B1 7000JB1A1 EF Alexander
Nog vast te stellen Vridos JC 2 - Jongens C1 7000JC2D1 ED Neerpolder
Nog vast te stellen Flits MA 1 - Meisjes A1 7000MA1D1 BC-1 Sportcentrum Papendrecht
Nog vast te stellen Molenwiek'74 MC 1 - Meisjes C1 7000MC1B1 BD De Klipper
20-09-2019 19:30 uur Dames 3 - HLB Van Daal/DS DS 9 7000D3I1 DI De Wielewaal
20-09-2019 19:30 uur Jongens A1 - Volley2B JA 1 7000JA1A1 CD De Wielewaal
20-09-2019 19:30 uur Meisjes A1 - Volley Meerkerk'95 MA 1 7000MA1D1 CD De Wielewaal
20-09-2019 20:30 uur Dames 1 - VC Verrekijker DS 1 7000D2E DI De Wielewaal
20-09-2019 21:30 uur Heren 4 - Vedo'70 HS 1 7000H3E1 EH De Wielewaal
20-09-2019 21:30 uur Heren 2 - VC WIK Groot-Ammers HS 3 7000HPA DI De Wielewaal
21-09-2019 11:30 uur CMV 5 1 - Sliedrecht Sport N5 5 7000CA51F1DE De Wielewaal
21-09-2019 11:30 uur CMV 6 1 - VIA N6 1 7000CA61C1AB De Wielewaal
21-09-2019 12:45 uur Next Volley Dordrecht MC 2 - Meisjes C1 7000MC1B1 CD De Dijk
21-09-2019 13:00 uur Meisjes B1 - VC WIK Groot-Ammers MB 2 7000MB2D1 CD De Wielewaal
21-09-2019 14:45 uur Jongens C1 - Vridos JC 2 7000JC2D1 DE De Wielewaal
21-09-2019 15:30 uur RVC/Libanon '50 HS 4 - Heren 3 7000H2B DI Kralingen
21-09-2019 16:45 uur Next Volley Dordrecht HS 2 - Heren 1 70003AH CJ De Dijk
21-09-2019 17:00 uur Dunamis/Goirle DS 3 - Dames 2 7000D2F DI Frankenhal
27-09-2019 19:00 uur Flits MB 3 - Meisjes B1 7000MB2D1 BC Sportcentrum Papendrecht
27-09-2019 21:30 uur Heren 1 - City Bril Krimpen HS 1 70003AH JB De Wielewaal
27-09-2019 21:30 uur Dames 2 - Nuvoc DS 3 7000D2F IC De Wielewaal
27-09-2019 21:30 uur Heren 3 - Erasmus Volley HS 3 7000H2B IC De Wielewaal
28-09-2019 11:30 uur CMV 5 3 - Sliedrecht Sport N5 4 7000CA51E1CD De Wielewaal
28-09-2019 11:30 uur CMV 5 2 - VC WIK Groot-Ammers N5 1 7000CA51G1BD De Wielewaal
28-09-2019 12:30 uur De Burgst Breda DS 3 - Dames 1 7000D2E HD Sportcentrum Breda
28-09-2019 12:30 uur Flits JC 1 - Jongens C1 7000JC2D1 CD Sportcentrum Papendrecht
28-09-2019 13:00 uur Meisjes C1 - Molenwiek'74 MC 1 7000MC1B1 DB De Wielewaal
28-09-2019 13:45 uur Vollido JB 1 - Jongens B1 7000JB1A1 DF De Ridderhal
28-09-2019 14:30 uur Flits MA 1 - Meisjes A1 7000MA1D1 BC Sportcentrum Papendrecht
28-09-2019 14:45 uur Next Volley Dordrecht JA 1 - Jongens A1 7000JA1A1 BC De Dijk
28-09-2019 16:00 uur Condor HS 3 - Heren 4 7000H3E1 GE De Werft
28-09-2019 16:45 uur Next Volley Dordrecht MA 3 - Meisjes A2 7000MA2B1 BC De Dijk
28-09-2019 17:30 uur Move4U HS 1 - Heren 2 7000HPA HD Sporthal Holy
03-10-2019 19:30 uur Jola Olympus DS 3 - Dames 2 7000D2F BI Amerhal
04-10-2019 19:30 uur Dames 3 - Vridos DS 4 7000D3I1 DG De Wielewaal
04-10-2019 19:30 uur Meisjes A2 - Smash'66 MA 2 7000MA2B1 CD De Wielewaal
04-10-2019 20:30 uur Dames 1 - BeneVia DS 1 7000D2E DG De Wielewaal
04-10-2019 21:30 uur Heren 4 - Atak'55 HS 4 7000H3E1 EF De Wielewaal
04-10-2019 21:30 uur Heren 2 - Next Volley Dordrecht HS 3 7000HPA DG De Wielewaal
05-10-2019 09:00 uur Sliedrecht Sport MC 2 - Meisjes C1 7000MC1B1 ED De Basis
05-10-2019 11:00 uur Next Volley Dordrecht N5 4 - CMV 5 1 7000CA51F1CD De Dijk
05-10-2019 11:30 uur CMV 5 3 - Spirit N5 2 7000CA51E1CE De Wielewaal
05-10-2019 11:30 uur CMV 5 2 - Volley Meerkerk'95 N5 1 7000CA51G1BE De Wielewaal
05-10-2019 12:45 uur Sliedrecht Sport MA 3 - Meisjes A1 7000MA1D1 AC De Basis
05-10-2019 12:45 uur Next Volley Dordrecht MB 4 - Meisjes B1 7000MB2D1 AC De Dijk
05-10-2019 14:45 uur Next Volley Dordrecht JA 1 - Jongens A1 7000JA1A1 BC-1 De Dijk
05-10-2019 14:45 uur Jongens B1 - Fusion Rotterdam JB 1 7000JB1A1 FE De Wielewaal
05-10-2019 14:45 uur Jongens C1 - Flits JC 1 7000JC2D1 DC De Wielewaal
05-10-2019 15:00 uur Spirit HS 3 - Heren 3 7000H2B BI Vrijenburgpoort
05-10-2019 19:30 uur Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 1 - Heren 1 70003AH AJ D'n Dijck
11-10-2019 19:30 uur Meisjes A1 - Voltena MA 1 7000MA1D1 CE De Wielewaal
11-10-2019 19:30 uur Smash'66 MC 1 - Meisjes C1 7000MC1B1 FD Blokweer
11-10-2019 20:30 uur Heren 1 - Fusion Rotterdam HS 1 70003AH JK De Wielewaal
11-10-2019 21:30 uur Dames 2 - ODI DS 4 7000D2F IA De Wielewaal
11-10-2019 21:30 uur Heren 3 - Vollido HS 3 7000H2B IA De Wielewaal
12-10-2019 09:00 uur Sliedrecht Sport JC 2 - Jongens C1 7000JC2D1 BD De Basis
12-10-2019 09:30 uur Next Volley Dordrecht N5 1 - CMV 5 3 7000CA51E1BC De Dijk
12-10-2019 10:45 uur Sliedrecht Sport JB 2 - Jongens B1 7000JB1A1 BF De Basis
12-10-2019 11:00 uur Spirit MA 2 - Meisjes A2 7000MA2B1 FC Vrijenburgpoort
12-10-2019 11:30 uur Voltena N5 1 - CMV 5 2 7000CA51G1FB De Iris
12-10-2019 11:30 uur CMV 6 1 - WHV N6 1 7000CA61C1AD De Wielewaal
12-10-2019 13:00 uur Meteoor N5 1 - CMV 5 1 7000CA51F1BD Oosterbliek
12-10-2019 13:00 uur Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 5 - Dames 1 7000D2E FD D'n Dijck
12-10-2019 13:00 uur Meisjes B1 - AVVA MB 2 7000MB2D1 CE De Wielewaal
12-10-2019 14:00 uur Condor DS 3 - Dames 3 7000D3I1 FD De Werft
12-10-2019 14:00 uur Gepidae HS 4 - Heren 4 7000H3E1 LE Sportcentrum UVT
12-10-2019 15:00 uur Voleco HS 1 - Heren 2 7000HPA FD De Drie Maenen
18-10-2019 19:30 uur Jongens A1 - Next Volley Dordrecht JA 1 7000JA1A1 CB De Wielewaal
18-10-2019 19:30 uur Meisjes A1 - Sliedrecht Sport MA 3 7000MA1D1 CA De Wielewaal
19-10-2019 11:00 uur Next Volley Dordrecht N5 4 - CMV 5 1 7000CA51F1CD-1 De Dijk
19-10-2019 17:15 uur Vedo'70 DS 3 - Dames 3 7000D3I1 HD Het Bruisend Hart
25-10-2019 19:30 uur Jongens A1 - Volley2B JA 1 7000JA1A1 CD-1 De Wielewaal
25-10-2019 19:30 uur Meisjes A1 - Volley Meerkerk'95 MA 1 7000MA1D1 CD-1 De Wielewaal
25-10-2019 19:30 uur Meisjes A2 - Next Volley Dordrecht MA 3 7000MA2B1 CB De Wielewaal
26-10-2019 12:00 uur WHV N6 1 - CMV 6 1 7000CA61C1DA-1 De Wiel
26-10-2019 16:00 uur Hilver DS 1 - Dames 2 7000D2F KI Hercules
01-11-2019 21:30 uur Dames 2 - VOKO DS 1 7000D2F IJ De Wielewaal
01-11-2019 21:30 uur Heren 3 - VC WIK Groot-Ammers HS 5 7000H2B IJ De Wielewaal
01-11-2019 21:30 uur Heren 4 - Volley Tilburg HS 7 7000H3E1 EC De Wielewaal
02-11-2019 09:00 uur Flits N5 2 - CMV 5 3 7000CA51E1AC Sportcentrum Papendrecht
02-11-2019 11:30 uur CMV 5 1 - Flits N5 3 7000CA51F1DA De Wielewaal
02-11-2019 11:30 uur CMV 6 1 - Vollido N6 1 7000CA61C1AC De Wielewaal
02-11-2019 13:00 uur Meisjes B1 - Volley Meerkerk'95 MB 1 7000MB2D1 CF De Wielewaal
02-11-2019 13:30 uur VC WIK Groot-Ammers HS 2 - Heren 1 70003AH IJ De Reiger
02-11-2019 13:30 uur VC WIK Groot-Ammers N5 1 - CMV 5 2 7000CA51G1DB De Reiger
02-11-2019 14:45 uur Jongens C1 - Vollido JC 3 7000JC2D1 DA De Wielewaal
02-11-2019 15:30 uur Hou Stand MA 2 - Meisjes A2 7000MA2B1 AC Sportcentrum West
02-11-2019 16:00 uur Atak'55 DS 2 - Dames 1 7000D2E LD Sportcentrum Waspik
02-11-2019 16:00 uur Atak'55 DS 4 - Dames 3 7000D3I1 LD Sportcentrum Waspik
02-11-2019 16:00 uur WHV HS 1 - Heren 2 7000HPA LD De Wiel
08-11-2019 19:30 uur Smash'66 MA 2 - Meisjes A2 7000MA2B1 DC Blokweer
08-11-2019 20:30 uur Heren 1 - Erasmus Volley HS 1 70003AH JH De Wielewaal
08-11-2019 21:15 uur Sliedrecht Sport DS 9 - Dames 3 7000D3I1 CD De Basis
08-11-2019 21:15 uur Sliedrecht Sport HS 6 - Heren 2 7000HPA CD De Basis
08-11-2019 21:30 uur Dames 2 - Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4 7000D2F IL De Wielewaal
08-11-2019 21:30 uur Heren 3 - WHV HS 2 7000H2B IL De Wielewaal
09-11-2019 11:15 uur Volley Meerkerk'95 N5 1 - CMV 5 2 7000CA51G1EB De Linde
09-11-2019 11:30 uur CMV 5 3 - Next Volley Dordrecht N5 1 7000CA51E1CB De Wielewaal
09-11-2019 12:15 uur VC WIK Groot-Ammers MB 2 - Meisjes B1 7000MB2D1 DC De Reiger
09-11-2019 13:00 uur VIA N6 1 - CMV 6 1 7000CA61C1BA-1 MFC de Lingehof
09-11-2019 13:00 uur Meisjes C1 - Smash'66 MC 1 7000MC1B1 DF De Wielewaal
09-11-2019 14:45 uur Jongens B1 - Sliedrecht Sport JB 2 7000JB1A1 FB De Wielewaal
09-11-2019 15:30 uur Volley Meerkerk'95 MA 1 - Meisjes A1 7000MA1D1 DC De Linde
09-11-2019 15:45 uur Udenhout HS 3 - Heren 4 7000H3E1 BE Roomley
09-11-2019 15:45 uur Vollido JA 1 - Jongens A1 7000JA1A1 EC De Ridderhal
15-11-2019 19:15 uur Sliedrecht Sport HS 3 - Heren 1 70003AH GJ De Basis
15-11-2019 19:30 uur Move4U HS 4 - Heren 3 7000H2B HI Sporthal Holy
15-11-2019 19:30 uur Jongens A1 - Meteoor JA 1 7000JA1A1 CA De Wielewaal
15-11-2019 19:30 uur Meisjes A2 - Spirit MA 2 7000MA2B1 CF De Wielewaal
15-11-2019 20:30 uur Dames 1 - Udenhout DS 1 7000D2E DB De Wielewaal
15-11-2019 20:30 uur Next Volley Dordrecht DS 5 - Dames 2 7000D2F HI De Dijk
15-11-2019 21:30 uur Heren 4 - Voltena HS 2 7000H3E1 EA De Wielewaal
15-11-2019 21:30 uur Heren 2 - City Bril Krimpen HS 2 7000HPA DB De Wielewaal
16-11-2019 09:00 uur Spirit N5 2 - CMV 5 3 7000CA51E1EC Vrijenburgpoort
16-11-2019 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 5 - CMV 5 1 7000CA51F1ED De Basis
16-11-2019 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 3 - CMV 5 2 7000CA51G1CB De Basis
16-11-2019 09:30 uur Voltena MA 1 - Meisjes A1 7000MA1D1 EC De Iris
16-11-2019 11:30 uur CMV 6 1 - Vollido N6 1 7000CA61C1AC-1 De Wielewaal
16-11-2019 12:30 uur Voleco/VC Krimpen JB 2 - Jongens B1 7000JB1A1 CF De Drie Maenen
16-11-2019 13:00 uur Meisjes B1 - Next Volley Dordrecht MB 4 7000MB2D1 CA De Wielewaal
16-11-2019 14:45 uur Jongens C1 - VC WIK Groot-Ammers JC 2 7000JC2D1 DF De Wielewaal
16-11-2019 19:30 uur Dames 3 - VC Goirle DS 1 7000D3I1 DB De Wielewaal
20-11-2019 20:45 uur Volley Meerkerk'95 HS 2 - Heren 3 7000H2B KI De Linde
22-11-2019 19:30 uur Dames 3 - VC Blox DS 2 7000D3I1 DE De Wielewaal
22-11-2019 20:30 uur Heren 1 - Cegelec ZUVO HS 1 70003AH JL De Wielewaal
22-11-2019 20:30 uur Dames 1 - Dunamis DS 2 7000D2E DE De Wielewaal
22-11-2019 21:30 uur Heren 2 - RVC/Libanon '50 HS 1 7000HPA DE De Wielewaal
23-11-2019 11:15 uur Volley2B JB 1 - Jongens B1 7000JB1A1 AF De Ackers
23-11-2019 11:30 uur CMV 5 3 - Vridos N5 1 7000CA51E1CF De Wielewaal
23-11-2019 11:30 uur CMV 5 1 - Meteoor N5 1 7000CA51F1DB De Wielewaal
23-11-2019 11:30 uur CMV 5 2 - Next Volley Dordrecht N5 8 7000CA51G1BA De Wielewaal
23-11-2019 13:00 uur VIA N6 1 - CMV 6 1 7000CA61C1BA MFC de Lingehof
23-11-2019 13:00 uur Meisjes C1 - Flits MC 1 7000MC1B1 DA De Wielewaal
23-11-2019 15:00 uur Dunamis HS 1 - Heren 4 7000H3E1 DE Frankenhal
23-11-2019 16:00 uur Meteoor JA 1 - Jongens A1 7000JA1A1 AC Oosterbliek
23-11-2019 19:30 uur SNA MA 1 - Meisjes A2 7000MA2B1 EC De Spil
29-11-2019 19:30 uur Meisjes A2 - Hou Stand MA 2 7000MA2B1 CA De Wielewaal
29-11-2019 20:30 uur Heren 1 - ROWI HS 1 70003AH JF De Wielewaal
29-11-2019 21:30 uur Dames 2 - Volley Tilburg DS 6 7000D2F IG De Wielewaal
29-11-2019 21:30 uur Heren 3 - Voleco HS 3 7000H2B IG De Wielewaal
30-11-2019 10:15 uur Vollido JC 3 - Jongens C1 7000JC2D1 AD De Ridderhal
30-11-2019 11:30 uur CMV 5 3 - Flits N5 2 7000CA51E1CA De Wielewaal
30-11-2019 11:30 uur CMV 5 2 - Voltena N5 1 7000CA51G1BF De Wielewaal
30-11-2019 13:00 uur Meisjes B1 - Flits MB 3 7000MB2D1 CB De Wielewaal
30-11-2019 13:00 uur Meisjes C1 - Next Volley Dordrecht MC 2 7000MC1B1 DC De Wielewaal
30-11-2019 14:45 uur Volley2B JA 1 - Jongens A1 7000JA1A1 DC De Ackers
30-11-2019 14:45 uur Jongens B1 - Volley2B JB 1 7000JB1A1 FA De Wielewaal
30-11-2019 18:00 uur Vollido HS 1 - Heren 2 7000HPA AD De Ridderhal
06-12-2019 19:30 uur Jongens A1 - Vollido JA 1 7000JA1A1 CE De Wielewaal
06-12-2019 19:30 uur Meisjes A1 - Flits MA 1 7000MA1D1 CB De Wielewaal
06-12-2019 20:30 uur Dames 1 - ODI DS 3 7000D2E DK De Wielewaal
06-12-2019 21:00 uur VCN HS 5 - Heren 3 7000H2B FI Oostgaarde
06-12-2019 21:30 uur Heren 4 - VVC-Vught HS 3 7000H3E1 EJ De Wielewaal
06-12-2019 21:30 uur Heren 2 - Volley Zuid HS 3 7000HPA DK De Wielewaal
07-12-2019 09:30 uur Next Volley Dordrecht N5 8 - CMV 5 2 7000CA51G1AB De Dijk
07-12-2019 10:00 uur Vridos N5 1 - CMV 5 3 7000CA51E1FC Neerpolder
07-12-2019 10:30 uur AVVA MB 2 - Meisjes B1 7000MB2D1 EC Het Spant
07-12-2019 10:30 uur Flits MC 1 - Meisjes C1 7000MC1B1 AD Sportcentrum Papendrecht
07-12-2019 11:30 uur CMV 5 1 - Next Volley Dordrecht N5 4 7000CA51F1DC De Wielewaal
07-12-2019 12:00 uur WHV N6 1 - CMV 6 1 7000CA61C1DA De Wiel
07-12-2019 14:45 uur Jongens B1 - Vollido JB 1 7000JB1A1 FD De Wielewaal
07-12-2019 14:45 uur Jongens C1 - Sliedrecht Sport JC 2 7000JC2D1 DB De Wielewaal
07-12-2019 18:00 uur Gepidae DS 2 - Dames 2 7000D2F FI Sportcentrum UVT
07-12-2019 18:30 uur AVVA HS 1 - Heren 1 70003AH EJ Het Spant
13-12-2019 19:30 uur Meisjes A2 - SNA MA 1 7000MA2B1 CE De Wielewaal
13-12-2019 20:30 uur Heren 1 - Volley2B HS 1 70003AH JD De Wielewaal
13-12-2019 21:30 uur Dames 2 - Apollo DS 1 7000D2F IE De Wielewaal
13-12-2019 21:30 uur Heren 3 - AVVA HS 3 7000H2B IE De Wielewaal
14-12-2019 09:00 uur Sliedrecht Sport N5 4 - CMV 5 3 7000CA51E1DC De Basis
14-12-2019 09:00 uur Flits N5 3 - CMV 5 1 7000CA51F1AD Sportcentrum Papendrecht
14-12-2019 09:00 uur Vollido N6 1 - CMV 6 1 7000CA61C1CA De Ridderhal
14-12-2019 10:30 uur VC WIK Groot-Ammers JC 2 - Jongens C1 7000JC2D1 FD De Reiger
14-12-2019 11:30 uur CMV 5 2 - Sliedrecht Sport N5 3 7000CA51G1BC De Wielewaal
14-12-2019 13:00 uur Meisjes C1 - Sliedrecht Sport MC 2 7000MC1B1 DE De Wielewaal
14-12-2019 13:15 uur Volley Meerkerk'95 MB 1 - Meisjes B1 7000MB2D1 FC De Linde
14-12-2019 13:45 uur Jola Olympus DS 2 - Dames 1 7000D2E JD Amerhal
14-12-2019 14:00 uur Volley Tilburg DS 8 - Dames 3 7000D3I1 JD Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)
14-12-2019 14:45 uur Jongens B1 - Voleco/VC Krimpen JB 2 7000JB1A1 FC De Wielewaal
14-12-2019 15:30 uur Fusion Rotterdam HS 2 - Heren 2 7000HPA JD Alexander
09-01-2020 21:30 uur Erasmus Volley HS 3 - Heren 3 7000H2B CI Woudestein
10-01-2020 20:30 uur Dames 1 - De Burgst Breda DS 3 7000D2E DH De Wielewaal
10-01-2020 21:30 uur Heren 2 - Move4U HS 1 7000HPA DH De Wielewaal
11-01-2020 16:30 uur City Bril Krimpen HS 1 - Heren 1 70003AH BJ De Boog
11-01-2020 19:00 uur Nuvoc DS 3 - Dames 2 7000D2F CI Nuvochal
17-01-2020 20:30 uur Heren 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal HS 1 70003AH JA De Wielewaal
17-01-2020 20:30 uur BeneVia DS 1 - Dames 1 7000D2E GD De Schenkel
17-01-2020 20:30 uur Next Volley Dordrecht HS 3 - Heren 2 7000HPA GD De Dijk
17-01-2020 21:30 uur Dames 2 - Jola Olympus DS 3 7000D2F IB De Wielewaal
17-01-2020 21:30 uur Heren 3 - Spirit HS 3 7000H2B IB De Wielewaal
24-01-2020 20:30 uur Dames 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 5 7000D2E DF De Wielewaal
24-01-2020 21:30 uur Heren 2 - Voleco HS 1 7000HPA DF De Wielewaal
25-01-2020 15:00 uur ODI DS 4 - Dames 2 7000D2F AI De Klep
25-01-2020 15:45 uur Vollido HS 3 - Heren 3 7000H2B AI De Ridderhal
25-01-2020 17:30 uur Fusion Rotterdam HS 1 - Heren 1 70003AH KJ Alexander
31-01-2020 21:30 uur Dames 2 - Hilver DS 1 7000D2F IK De Wielewaal
31-01-2020 21:30 uur Heren 3 - Volley Meerkerk'95 HS 2 7000H2B IK De Wielewaal
01-02-2020 14:30 uur Cegelec ZUVO HS 1 - Heren 1 70003AH LJ Onder de Mast
01-02-2020 17:00 uur Dunamis DS 2 - Dames 1 7000D2E ED Frankenhal
01-02-2020 18:00 uur RVC/Libanon '50 HS 1 - Heren 2 7000HPA ED Kralingen
07-02-2020 20:30 uur Heren 1 - VC WIK Groot-Ammers HS 2 70003AH JI De Wielewaal
07-02-2020 20:30 uur Dames 1 - Atak'55 DS 2 7000D2E DL De Wielewaal
07-02-2020 21:30 uur Heren 2 - WHV HS 1 7000HPA DL De Wielewaal
08-02-2020 17:00 uur VOKO DS 1 - Dames 2 7000D2F JI VOKO-home
05-03-2020 21:30 uur Erasmus Volley HS 1 - Heren 1 70003AH HJ Woudestein
06-03-2020 20:30 uur Dames 1 - Volley Tilburg DS 7 7000D2E DC De Wielewaal
06-03-2020 21:30 uur Heren 2 - Sliedrecht Sport HS 6 7000HPA DC De Wielewaal
07-03-2020 15:00 uur Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4 - Dames 2 7000D2F LI D'n Dijck
07-03-2020 18:00 uur WHV HS 2 - Heren 3 7000H2B LI De Wiel
13-03-2020 20:30 uur Heren 1 - Sliedrecht Sport HS 3 70003AH JG De Wielewaal
13-03-2020 21:30 uur Dames 2 - Next Volley Dordrecht DS 5 7000D2F IH De Wielewaal
13-03-2020 21:30 uur Heren 3 - Move4U HS 4 7000H2B IH De Wielewaal
14-03-2020 14:30 uur City Bril Krimpen HS 2 - Heren 2 7000HPA BD De Boog
14-03-2020 15:45 uur Udenhout DS 1 - Dames 1 7000D2E BD Roomley
19-03-2020 21:30 uur ROWI HS 1 - Heren 1 70003AH FJ Het Turfschip
20-03-2020 20:30 uur Dames 1 - Minerva DS 2 7000D2E DA De Wielewaal
20-03-2020 21:30 uur Heren 2 - Vollido HS 1 7000HPA DA De Wielewaal
21-03-2020 15:00 uur Voleco HS 3 - Heren 3 7000H2B GI De Drie Maenen
21-03-2020 16:00 uur Volley Tilburg DS 6 - Dames 2 7000D2F GI Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)
26-03-2020 19:15 uur Volley Zuid HS 3 - Heren 2 7000HPA KD Mercatus College
27-03-2020 20:30 uur Heren 1 - AVVA HS 1 70003AH JE De Wielewaal
27-03-2020 21:30 uur Dames 2 - Gepidae DS 2 7000D2F IF De Wielewaal
27-03-2020 21:30 uur Heren 3 - VCN HS 5 7000H2B IF De Wielewaal
28-03-2020 13:00 uur ODI DS 3 - Dames 1 7000D2E KD De Klep
03-04-2020 20:30 uur Dames 1 - Jola Olympus DS 2 7000D2E DJ De Wielewaal
03-04-2020 21:30 uur Heren 2 - Fusion Rotterdam HS 2 7000HPA DJ De Wielewaal
04-04-2020 14:00 uur AVVA HS 3 - Heren 3 7000H2B EI Het Spant
04-04-2020 16:00 uur Apollo DS 1 - Dames 2 7000D2F EI Uilenpoort
04-04-2020 16:30 uur Volley2B HS 1 - Heren 1 70003AH DJ De Ackers
11-04-2020 12:00 uur Volley Tilburg DS 7 - Dames 1 7000D2E CD Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)
16-04-2020 21:15 uur VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Heren 2 7000HPA ID De Reiger
17-04-2020 20:30 uur Heren 1 - Next Volley Dordrecht HS 2 70003AH JC De Wielewaal
17-04-2020 21:30 uur Dames 2 - Dunamis/Goirle DS 3 7000D2F ID De Wielewaal
17-04-2020 21:30 uur Heren 3 - RVC/Libanon '50 HS 4 7000H2B ID De Wielewaal
18-04-2020 14:00 uur VC Verrekijker DS 1 - Dames 1 7000D2E ID De Kemmer