Jongens C1Teampagina
Afgelopen zaterdag kwamen de Meerkerkers op bezoek op het thuisfront van OKK70. Na wat verlating van de starttijd begonnen onze uitgeslapen koppies aan de derde wedstrijd in 4-2 opstelling, iets wat nog weleens voor wat verwarring kan zorgen.
Na het voor de tweede keer onderschatten van de tegenstander (of het overschatten van eigen kunnen) moesten we in de eerste twee sets knokken om het hoofd boven water te houden. Hoewel de pass erg goed was werden er aan het net veel fouten gemaakt. Gelukkig wist de tegenstander ook wat eigen fouten maken was, waardoor de eerste set wel binnengesleept kon worden met 25-17, maar we heel lang gelijk op gingen.
De tweede set was een kopie van de eerste en ging in het begin erg gelijk op. Een tijdje keken we zelfs tegen een achterstand aan. De fronzen en bedreigende blikken begonnen vorm te krijgen, maar wanneer we ons weer concentreerde op wat we doen moesten kwam het oude vertrouwen weer terug. Richting het einde van de set begon het te draaien en konden we het vertrouwen meenemen naar de derde set. 25-19.
En zo begon het weer te draaien. Machlon begint steeds vaker zijn balletjes aan het net aan te vallen en scoord behoorlijk vaak met de onderhanse opslag, Erik's setups worden zuiverder en hij prikt af en toe een mooi balletje weg, Rens is coachend en weet het team steeds meer te dragen, Martijn de R word scherper aan het net en scherper in zijn hoofd, Mik's pass word beter en serveert gewoon standaard bovenhands, Bertijn's pass en opslag worden zienderogen beter en gebroeders de Bruijn beginnen nu ook zowaar te scoren met hun aanval!
En zo werden de laatste voorbereidingen voor de komende twee wedstrijden getroffen met twee keer 25-10. De nummer 1 en 3 komen voorbij, de monsterproef of we geschikt zijn voor de top 3 van onze poule, waar we nu 4e staan met een wedstrijd minder. Kijken of we het op kunnen nemen tegen Wik 1 en Sliedrecht 2!
Wees de eerste die reageert
Er zijn nog geen reacties op dit nieuws item! Wees de eerste die reageert.
Nieuwe reactie