Scheidsrechterplanning

Zaterdag 5 september 2020

Beste volleybalsters en volleyballers,

Sinds de zomer zijn we alweer een paar weken aan het trainen. Ook de voorbereidingen van de competitie zijn in volle gang. Op 12 september mogen de 1e teams weer beginnen. Eén van de onderdelen betreft zoals gebruikelijk het aanwijzen van de scheidsrechters (vanaf 19 september). Hierin hebben we met elkaar onze verantwoordelijkheden. Wanneer we wedstrijden willen spelen moeten we deze met elkaar ook voorzien van scheidsrechters.

In de bijlage vinden jullie de indeling tot en met de Kerst. Iedereen (vanaf de B jeugd) staat hier één of twee keer op. Schrijf de datum dat je moet fluiten (of tellen) gelijk als je deze mail leest in je agenda! Wanneer ik je heb aangewezen op en moment dat je niet kunt graag ruilen met een teamgenoot (hiervan hoef je mij niet op de hoogte te stellen). Mocht ik je per ongeluk hebben ingedeeld op een moment dat je moet spelen, neem dan contact met me op.

Ik heb gewerkt met de wedstrijdplanning zoals die op 1 september bestond. Wedstrijden kunnen van tijdstip en locatie wijzigen, scheidsrechters schuiven dan mee. De website van de Nevobo is juist, wanneer er verschillen ontstaan.

Bij het ruilen van wedstrijden is het belangrijk om te beseffen dat je voor D1, D2 en H3 een zogenaamde V4 licentie nodig hebt. Wanneer op het formulier een naam verschijnt die deze code niet heeft dan krijgen we als vereniging een boete.

Voor alle andere wedstrijden volstaat een V6 licentie. Wanneer je deze nog niet hebt, deze graag voordat je gaat fluiten halen. Dat kan via de volgende website: www.volleybalmasterz.nl. Je moet misschien even oefenen voordat je slaagt, maar dan komt het goed!

Iedereen (namens ons allemaal) alvast bedankt voor het fluiten, zonder scheidsrechter is er tenslotte ook geen wedstrijd!

Speciale dank aan Patrick Poppelaar en Geurt Visscher, zij nemen een aantal ‘uitbeurten’ voor hun rekening. De overige uitbeurten worden ingevuld door heren 1 en heren 2 zelf.

Mocht deze mail nog vragen oproepen dan zal ik proberen deze te beantwoorden.

Succes met fluiten en alvast bedankt voor jullie bijdrage!

Groeten,

Cor van Vliet

Scheidsrechter coördinator vv OKK 70

# Bestand Grootte Formaat Upload datum
Scheidsrechterplanning 1e helft 2020-2021 versie 1 238.64 kB pdf 07-09-2020
Spelregels Top Divisie en lager juni 2017 3.98 MB pdf 21-08-2017
Wijzigingen spelregels en reglementen juni 2017 108.84 kB pdf 21-08-2017
Datum Tijd Team thuis Team uit Zaal Code Team Scheidsrechter Team Teller
18-09-202019:45OKK '70 DS 3Vridos DS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD3D1-CEH5Stefan van Houwelingen
18-09-202020:30OKK '70 DS 1VV-VAT DS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD1B-DIH3Jan KlopMB2Manon de Bruin & Anna Nederveen
18-09-202020:30OKK '70 HS 2Vollido HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamHPB-CJUIT/H1Geurt Visscher & Jos AmbachtsheerJBMatthijs Strijker & Diederik van Wingerden
18-09-202021:30OKK '70 HS 5Smash'66 HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4A1-BDD3Aline van Schoneveld
19-09-202013:00OKK '70 MC 2Voltena MC 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC2E1-BED3Iris de Visser
19-09-202015:00OKK '70 MB 2De Burgst Breda MB 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB2E1-EAD3Tasmara Stigter
25-09-202019:45OKK '70 JA 1Sic Pugno JA 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJA1A1-ABH1Stijn Boogaard
25-09-202020:00OKK '70 DS 2Gepidae DS 3De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamD2D-HDH5Tim van Wingerden
25-09-202020:00OKK '70 HS 3Sliedrecht Sport HS 9De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH2D-ICD1Arriëtte de Jong
25-09-202021:30OKK '70 HS 1AVVA HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-HD?/?Cees AdriaanseJBLaurens Teeuw & Ronan Loeve
26-09-202011:15OKK '70 N6 2Sliedrecht Sport N6 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA61C1-ABJADaan van DijkJABjorn de Ruiter
26-09-202011:15OKK '70 MC 1Voleco/VC Krimpen MC 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC1C1-ACJACornel de Rover
26-09-202013:00OKK '70 JB 1Next Volley JB 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJB2C1-ABH4Machlon de Jong
02-10-202019:45OKK '70 HS 4VVC-Vught HS 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4E1-CFD3Carolien de Vos
02-10-202020:30OKK '70 DS 1Spirit DS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD1B-DGH3Cor van VlietMB1Melissa de Kreij & Thirza Huijzer
02-10-202020:30OKK '70 HS 2VV Stevo HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamHPB-CHUIT/H3Geurt Visscher & Johan TimmerJBSamuel Versluis & Hjalmar de Ruiter
02-10-202021:30OKK '70 DS 3Voleco DS 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD3D1-CDH4Bertijn de Ruijter
03-10-202011:15OKK '70 MB 2Voltena MB 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB2E1-EFH4Erik den Breejen
03-10-202011:15OKK '70 MC 2VIA MC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC2E1-BCH4Wilmer Overduin
03-10-202011:30OKK '70 MA 1Sliedrecht Sport MA 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMAHB1-BDD1Nienke van Houwelingen
03-10-202013:15OKK '70 MA 2Vollido MA 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMA1B1-BAD3Tinke Overduin
09-10-202019:45OKK '70 JA 1Voleco/VC Krimpen JA 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJA1A1-ADH3Coert Kazen
09-10-202020:30OKK '70 HS 1ROWI HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-HB?/UITIrene Bijl & Edwin de JongJBNick van Dongen & Art van der Pol
09-10-202020:30OKK '70 DS 2Sliedrecht Sport DS 8De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2D-HBH2Nick van Veen
09-10-202021:30OKK '70 HS 3WHV HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH2D-IAH2Johan van den Bergh
10-10-202013:00OKK '70 JB 1Vedo'70 JB 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamJB2C1-ADD2Linda van Wijngaarden
10-10-202013:00OKK '70 MA 1Smash'66 MA 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamMAHB1-BED2Japke Haeser
10-10-202013:00OKK '70 MB 1VC WIK MB 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamMB1C1-CDD2Renée Westrik
10-10-202013:15OKK '70 N6 1Switch'89 N6 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA61B1-CDJAJesse MaaslandJANiek van Houwelingen
10-10-202013:15OKK '70 N6 2Voleco/VC Krimpen N6 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA61C1-ADJAPeter KorevaarJAMark Alblas
16-10-202019:45OKK '70 HS 4Meteoor HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4E1-CAH1Shaxel Reinita
16-10-202020:30OKK '70 DS 1Sic Pugno DS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD1B-DEH3Erik-Jan OudenesMB2Linsey aan de Wiel & Maartje Brieffies
16-10-202020:30OKK '70 HS 2Volley Zuid HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamHPB-CFUIT/H1Geurt Visscher & Michel de BruijnJBMatthijs Strijker & Laurens Teeuw
17-10-202013:00OKK '70 MA 2Volley Meerkerk'95 MA 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMA1B1-BFD1Lisanne Cluistra
17-10-202013:00OKK '70 MB 2Meteoor MB 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB2E1-ECD1Hanna Timmer
17-10-202013:00OKK '70 MC 2Meteoor MC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC2E1-BAD1Esther Klop
23-10-202019:45OKK '70 MA 2Voleco/VC Krimpen MA 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMA1B1-BCD2Yvonne van Lopik
23-10-202020:00OKK '70 HS 4Podarwic HS 3De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH4E1-CDH1Martijn de Bruijn
23-10-202020:30OKK '70 DS 3Flits DS 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD3D1-CBD1Merel den Hertog
23-10-202020:30OKK '70 HS 5Apollo HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4A1-BAH3Thom van Dijk
23-10-202021:30OKK '70 DS 2VOKO DS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2D-HLH1Robert Zoutendijk
24-10-202011:15OKK '70 N6 1Flits N6 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA61B1-CBJANiek van HouwelingenJAJesse Maasland
30-10-202019:45OKK '70 DS 2Jola Olympus DS 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2D-HKH4Jasper Oussoren
30-10-202019:45OKK '70 JA 1Volley Voorne JA 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamJA1A1-AEH5Remco de Groen
30-10-202021:30OKK '70 HS 1Next Volley HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-HK?/?Danny Marijn & Ruud ZandbergenJADaan van Dijk & Bjorn de Ruiter
30-10-202021:30OKK '70 HS 3VC Blox HS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH2D-IJD1Marjolijn Verheul
30-10-202021:30OKK '70 HS 5Next Volley HS 8De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamH4A1-BCD3Nadine van der Vlies
31-10-202011:15OKK '70 N6 1Voleco/VC Krimpen N6 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA61B1-CEMA2Nina de VosMA2Jasmijn van der Priem
31-10-202011:15OKK '70 N6 2WHV N6 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA61C1-AEMA2Ingemarit MaaslandMA2Lieke Koutstaal
31-10-202013:00OKK '70 MA 1Next Volley MA 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamMAHB1-BAH4Bertijn de Ruijter
31-10-202013:00OKK '70 MB 1WHV MB 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamMB1C1-CEH5Erik de Bruijn
31-10-202013:00OKK '70 MC 1Volley2B MC 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC1C1-AED3Arjanne de Rijke
06-11-202019:45OKK '70 HS 4Haaften Kwiek HS 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4E1-CBH3Coert Kazen
06-11-202020:00OKK '70 DS 3Volley Meerkerk'95 DS 5De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamD3D1-CAH1Stijn Boogaard
06-11-202020:00OKK '70 HS 2Volley Meerkerk'95 HS 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamHPB-CD?/H1Ard Kramer & Robert ZoutendijkMB2Whitney Korevaar & Dian Maasland
06-11-202021:30OKK '70 HS 3Westphal Kozijnen CSS HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH2D-ILD1Jorinde Meijer
07-11-202011:15OKK '70 MB 2Minerva MB 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB2E1-EDD3Anke van der Pol
07-11-202013:15OKK '70 MA 2Sliedrecht Sport MA 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMA1B1-BED2Annemarie de Rover
13-11-202020:00OKK '70 DS 2Vollido DS 2De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamD2D-HIH3Erik-Jan Oudenes
13-11-202020:30OKK '70 HS 1Roosendaal HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-HI/Danny Marijn & Ruud ZandbergenMB2Ryvana Monteban & Marit den Uil
13-11-202020:30OKK '70 DS 1Sliedrecht Sport DS 5De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD1B-DBH2Jan van WijngaardenMB1Lise van den Biggelaar & Tamar de Rover
14-11-202013:30OKK '70 JB 1Vridos JB 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamJB2C1-AFH3Wilbert van Tienhoven
14-11-202013:30OKK '70 MB 1HLB Van Daal/DS MB 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamMB1C1-CBD2Emma Schld
14-11-202013:30OKK '70 MC 1Volley Meerkerk'95 MC 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamMC1C1-ADD2Laura Vogelaar
20-11-202019:45OKK '70 JA 1VC WIK JA 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJA1A1-ACD3Tasmara de Stigter
20-11-202020:30OKK '70 HS 1Fusion Rotterdam HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-HL?/UIT? & Jurgen AdriaanseJBDiederik van Wingerden & Ronan Loeve
20-11-202021:30OKK '70 HS 3Vridos HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH2D-IGH2Rens de Ruiter
21-11-202012:45OKK '70 N6 1Switch'89 N6 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA61B1-CD-2MA2Joanne KorevaarMA2Sanne Polak
21-11-202012:45OKK '70 N6 2Switch'89 N6 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA61C1-ACMA2Noelle AlblasMA2Marinka Korevaar
21-11-202012:45OKK '70 MC 1Volley Zuid MC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC1C1-AFMA2Nina de Vos
21-11-202013:30OKK '70 JB 1VC WIK JB 1De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamJB2C1-ACD2Emma Schild
21-11-202013:30OKK '70 MC 2Volley Meerkerk'95 MC 2De Appelgaard, Hardinxveld-GiessendamMC2E1-BDD2Sara de Ruiter
21-11-202014:30OKK '70 MA 1Podarwic MA 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMAHB1-BCD2Linda van Wijngaarden
21-11-202016:15OKK '70 MB 1AVVA MB 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB1C1-CAD3Mirte Huisman
27-11-202019:45OKK '70 HS 4Spirit HS 3De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4E1-CEH5Arjen van der Vlies
27-11-202020:30OKK '70 DS 1Jola Olympus DS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD1B-DKVLGeurt VisscherMB2Indira Adriaanse & Manon de Bruin
27-11-202021:30OKK '70 HS 5Next Volley HS 8De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4A1-BC-2H4Machlon de Jong
27-11-202021:30OKK '70 HS 2Voleco HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamHPB-CA?/H1Ruud Zandbergen & Wouter SlobMB1Louise Mostert & Melissa de Kreij
28-11-202013:00OKK '70 MA 2Next Volley MA 2De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMA1B1-BDD1Nienke van Houwelingen
28-11-202013:00OKK '70 MB 2Jola Olympus MB 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB2E1-EBD1Quinty Verbaan
28-11-202013:00OKK '70 MC 2WHV MC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC2E1-BFD1Judith Timmer
04-12-202019:45OKK '70 DS 3WHV DS 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD3D1-CFH5Gerrit de Rover
04-12-202021:30OKK '70 HS 5Move4U HS 5De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH4A1-BED3Aline van Schoneveld
05-12-202011:15OKK '70 JB 1VIA JB 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJB2C1-AED1Jorinde Meijer
05-12-202011:15OKK '70 MB 1VC WIK MB 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMB1C1-CD-2D1Rachel Klop
11-12-202019:45OKK '70 JA 1Sic Pugno JA 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamJA1A1-AB-2D2Japke Haeser
11-12-202020:30OKK '70 HS 1VC WIK HS 2De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam3AH-HF?/UITMartijn van Wijgerden & Jurgen AdriaanseMB2Anna Nederveen & Linsey aan de Wiel
11-12-202021:30OKK '70 DS 2De Burgst Breda DS 4De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamD2D-HFD1Merel den Hertog
11-12-202021:30OKK '70 HS 3VC Goirle HS 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamH2D-IEH2Martijn de Rover
12-12-202012:45OKK '70 N6 1Vocon N6 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA61B1-CAMA1Lonneke OussorenMA1Jeanet van Willigen
12-12-202012:45OKK '70 N6 2Vovero N6 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamCA61C1-AFMA1Lotte de BruinMA1Emma Brieffies
12-12-202014:30OKK '70 MA 1Volley2B MA 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMAHB1-BFH5Tim van Wingerden
12-12-202016:30OKK '70 MC 1VCN MC 1De Wielewaal, Hardinxveld-GiessendamMC1C1-ABH5Stefan van Houwelingen