Scheidsrechterplanning

Dinsdag 19 september 2019

Beste volleybalsters en volleyballers,

Ik heb me afgelopen weken weer gebogen over de planning van de scheidsrechters. Bijgaand het resultaat. Ik heb iedereen één, of twee keer ingedeeld.

Schijf de datum gelijk in je agenda!

In het programma zijn ook de wedstrijden opgenomen die we op basis van de planning van de Nevobo thuis moeten fluiten. De wedstrijden die we uit moeten fluiten staan niet in het schema. @ Heren 1 en 2 dat graag goed in de gaten houden!

Wanneer ik je heb ingedeeld op een moment dat je zelf moet spelen heb ik een foutje gemaakt en kun je me mailen voor een oplossing. Kan je niet om een andere reden, dan graag ruilen met een teamgenoot. Dat hoef je niet te melden, maar moet je natuurlijk wel regelen!

Het is goed om dit jaar aan het begin van elke set de opstelling van beide teams op een briefje te noteren, zodat je weet wie na wie moet serveren. Doordat je minder snel vakfout staat is de kans op fouten in de serveer volgorde wat groter geworden.

Heel veel succes en plezier bij het fluiten!

Namens iedereen die graag een wedstrijd wil volleyballen, alvast bedankt!

Groeten,

Cor van Vliet

Scheidsrechter coördinator vv OKK 70

# Bestand Grootte Formaat Upload datum
Scheidsrechterplanning 1e helft 2019-2020 versie 1 250.40 kB pdf 19-09-2019
Spelregels Top Divisie en lager juni 2017 3.98 MB pdf 21-08-2017
Wijzigingen spelregels en reglementen juni 2017 108.84 kB pdf 21-08-2017
Datum Tijd Team thuis Team uit Code Zaal Plaats Team Scheidsrechter Team Teller
20-09-2019 19:45 OKK '70 JA 1 Volley2B JA 1 JA1A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Tim van Wingerden
20-09-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vedo'70 DS 3 D3I1 De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Yvonne van Lopik
20-09-2019 20:30 OKK '70 HS 2 VC WIK Groot-Ammers HS 3 HPA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM UIT/UIT Sam van Selm & Robert Zoutendijk JB Matthijs Strijker/Ronan Loeve
20-09-2019 21:30 OKK '70 HS 4 VOKO HS 5 H3A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Thom van Dijk
21-09-2019 11:15 OKK '70 N6 1 VIA N6 1 CA61C1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA2 Roos van Dongen
21-09-2019 11:30 OKK '70 N5 1 Sliedrecht Sport N5 5 CA51F1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA2 Nina de Vos MA2 Mirthe Vogelaar
21-09-2019 13:00 OKK '70 MB 1 VC WIK Groot-Ammers MB 2 MB2D1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Laila van Pelt
27-09-2019 19:45 OKK '70 MA 1 Volley Meerkerk'95 MA 1 MA1D1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Linda van Wijngaarden
27-09-2019 20:30 OKK '70 HS 1 Next Volley Dordrecht HS 2 3AH De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL/UIT Geurt Visscher & Ard Kramer JB Hjalmar de Ruiter/Jesse Maasland
27-09-2019 21:30 OKK '70 DS 2 Nuvoc DS 3 D2F De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Erik de Bruijn
28-09-2019 11:15 OKK '70 N5 3 Sliedrecht Sport N5 4 CA51E1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Wilmer Overduin JA Daan van Dijk
28-09-2019 11:15 OKK '70 N5 2 VC WIK Groot-Ammers N5 2 CA51G1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Bertijn de Ruijter JA Mark Alblas
28-09-2019 13:00 OKK '70 MC 1 Molenwiek'74 MC 1 MC1B1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Lieneke Stip
28-09-2019 14:45 OKK '70 JB 1 Volley2B JB 1 JB1A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Stefan van Houwelingen
04-10-2019 19:45 OKK '70 MA 2 Smash'66 MA 2 MA2B1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Gerrit de Rover
04-10-2019 20:30 OKK '70 DS 1 Ardito DS 1 D1B De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Erik-Jan Oudenes MB Jalissa Nab /Louise Mostert
04-10-2019 20:30 OKK '70 DS 3 Vridos DS 4 D3I1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Shaxel Reinita
04-10-2019 20:30 OKK '70 HS 2 Next Volley Dordrecht HS 3 HPA De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM UIT /UIT Wim Roosenburg & Gerard Colijn JB Aron de Graaf /Peter Korevaar
04-10-2019 21:30 OKK '70 HS 4 Move4U HS 6 H3A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Annemarie de Rover
05-10-2019 11:15 OKK '70 N5 3 Spirit N5 2 CA51E1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Jasper Oussoren MB Ingemarit Maasland
05-10-2019 11:15 OKK '70 N5 2 Volley Meerkerk'95 N5 1 CA51G1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Bjorn de Ruiter MB Lieke Koutstaal
05-10-2019 13:00 OKK '70 JB 1 Sliedrecht Sport JB 2 JB1A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Wilbert van Tienhoven
07-10-2019 19:30 OKK '70 DS 1 Volley Tilburg DS 5 D1B De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Renée Westrik MB Britt Spijker /Melissa de Kreij
11-10-2019 19:45 OKK '70 MA 1 Voltena MA 1 MA1D1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Japke Haeser
11-10-2019 20:30 OKK '70 HS 1 Roosendaal HS 1 3AH De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM UIT /UIT Christina Oskam & Lenie Versluis-den Hartog JB Nick van Dongen /Mattthijs Strijker
11-10-2019 20:30 OKK '70 JA 1 Meteoor JA 1 JA1A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Coert Kazen
11-10-2019 21:30 OKK '70 DS 2 ODI DS 4 D2F De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Jorinde Meijer
12-10-2019 11:15 OKK '70 N6 1 WHV N6 1 CA61C1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Emma Schild
12-10-2019 13:00 OKK '70 MB 1 AVVA MB 2 MB2D1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Lisanne Cluistra
18-10-2019 19:45 OKK '70 MA 1 Sliedrecht Sport MA 3 MA1D1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Machlon de Jong
18-10-2019 20:30 OKK '70 JA 1 Volley Tilburg JA 1 JA1A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Stijn Boogaard
18-10-2019 21:30 OKK '70 HS 3 Erasmus Volley HS 3 H2B De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Remco de Groen
19-10-2019 11:15 OKK '70 N6 1 Vollido N6 1 CA61C1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Mirte Huisman
25-10-2019 19:45 OKK '70 MA 2 Next Volley Dordrecht MA 3 MA2B1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Merel den Hertog
25-10-2019 20:30 OKK '70 JA 1 Next Volley Dordrecht JA 1 JA1A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Cor van Vliet
25-10-2019 20:30 OKK '70 MA 1 Volley Meerkerk'95 MA 1 MA1D1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Arjen van de Vlies
26-10-2019 11:15 OKK '70 N5 1 Sliedrecht Sport N5 5 CA51F1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA2 Marinka Korevaar MA2 Suzanne Adiaanse
26-10-2019 13:00 OKK '70 MB 1 Volley Meerkerk'95 MB 1 MB2D1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Hanna Timmer
01-11-2019 19:45 OKK '70 DS 2 VOKO DS 1 D2F De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Johan Timmer
01-11-2019 20:30 OKK '70 HS 1 Fusion Rotterdam HS 1 3AH De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM UIT /UIT Rens de Ruiter & Martijn de Rover JB Ronan Loeve /Hjalmar de Ruiter
01-11-2019 21:30 OKK '70 HS 3 VC WIK Groot-Ammers HS 5 H2B De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Pieter de Keijzer
02-11-2019 11:15 OKK '70 N5 1 Flits N5 3 CA51F1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Lonneke Oussoren MA1 Lotte de Bruin
02-11-2019 11:15 OKK '70 N6 1 Vollido N6 1 CA61C1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Lotte de Bruin
02-11-2019 13:00 OKK '70 MB 1 VC WIK Groot-Ammers MB 2 MB2D1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Zoë van Zanten
08-11-2019 20:00 OKK '70 DS 2 Roosendaal DS 4 D2F De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Bertijn de Ruijter
08-11-2019 20:00 OKK '70 HS 4 Astrea HS 1 H3A1 De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Erik den Breejen
08-11-2019 20:00 OKK '70 MA 2 Smash'66 MA 2 MA2B1 De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Wilmer Overduin
08-11-2019 20:30 OKK '70 HS 1 ROWI HS 1 3AH De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM UIT /UIT Valerie Ippel MB Thirza Huijzer /Tess Geitz
08-11-2019 20:30 OKK '70 DS 1 Sic Pugno DS 2 D1B De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL Geurt Visscher MB Thamar de Rover /Noëlle Alblas
08-11-2019 21:30 OKK '70 HS 3 WHV HS 2 H2B De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Niek van Houwelingen
09-11-2019 11:15 OKK '70 N5 3 Next Volley Dordrecht N5 1 CA51E1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA2 Jasmijn van der Priem MA2 Nina de Vos
09-11-2019 13:00 OKK '70 MC 1 Smash'66 MC 1 MC1B1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Sara de Ruiter
09-11-2019 14:45 OKK '70 JB 1 Vollido JB 1 JB1A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Erik de Bruijn
15-11-2019 19:45 OKK '70 JA 1 Vollido JA 1 JA1A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Shaxel Reinita
15-11-2019 21:30 OKK '70 HS 2 City Bril Krimpen HS 2 HPA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM UIT /UIT Bart de Ruijter & Jos Ambachtsheer MA2 Sanne Polak /Jasmijn van der Priem
22-11-2019 19:45 OKK '70 DS 3 Vridos DS 2 D3I1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Tim van Wingerden
22-11-2019 20:30 OKK '70 DS 1 YVC DS 1 D1B De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Jan Klop MB Britt Spijker /Melissa de Kreij
22-11-2019 20:30 OKK '70 MA 2 Spirit MA 2 MA2B1 De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Carolien de Vos
22-11-2019 21:30 OKK '70 HS 4 Smash'66 HS 1 H3A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Thom van Dijk
22-11-2019 21:30 OKK '70 HS 2 RVC/Libanon '50 HS 1 HPA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM UIT /UIT Sam van Selm & Martijn de Bruijn JA Bjorn de Ruiter /Jasper Oussoren
23-11-2019 12:30 OKK '70 N5 3 Vridos N5 1 CA51E1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Laura Vogelaar MA1 Lonneke Oussoren
23-11-2019 12:30 OKK '70 N5 1 Meteoor N5 1 CA51F1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Judith Timmer MA1 Ester Klop
23-11-2019 14:15 OKK '70 JB 1 Voleco/VC Krimpen JB 2 JB1A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Quinty Verbaan
23-11-2019 14:15 OKK '70 MC 1 Flits MC 1 MC1B1 De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Eline Vogelaar
29-11-2019 19:45 OKK '70 DS 3 Sliedrecht Sport DS 9 D3I1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Marjolijn Verheul
29-11-2019 20:00 OKK '70 HS 3 Voleco HS 3 H2B De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Stijn Boogaard
29-11-2019 20:30 OKK '70 HS 1 Erasmus Volley HS 1 3AH De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM UIT /UIT Rens de Ruiter & Arie Schild MA2 Marinka Korevaar /Mirthe Vogelaar
29-11-2019 21:30 OKK '70 DS 2 Volley Tilburg DS 6 D2F De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Merel den Hertog
29-11-2019 21:30 OKK '70 HS 4 VIA HS 1 H3A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Rachel van Dam
30-11-2019 11:15 OKK '70 N5 3 Flits N5 2 CA51E1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JB Peter Korevaar JB Aron de Graaf
30-11-2019 11:15 OKK '70 N5 2 Voltena N5 1 CA51G1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JB Jesse Maasland JB Ronan Loeve
30-11-2019 13:00 OKK '70 MC 1 Next Volley Dordrecht MC 2 MC1B1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Iris de Visser
06-12-2019 19:45 OKK '70 DS 3 Volley Tilburg DS 8 D3I1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Pieter de Keijzer
06-12-2019 20:00 OKK '70 MA 1 Flits MA 1 MA1D1 De Appelgaard HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Yvonne van Lopik
06-12-2019 20:30 OKK '70 DS 1 Vollido DS 1 D1B De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL Geurt Visscher MB Jalissa Nab /Louise Mostert
06-12-2019 21:30 OKK '70 HS 2 Volley Zuid HS 3 HPA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM UIT /UIT JA Daan van Dijk /Mark Alblas
07-12-2019 13:00 OKK '70 MB 1 Flits MB 3 MB2D1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D3 Laila van Pelt
13-12-2019 19:45 OKK '70 MA 2 SNA MA 1 MA2B1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Tasmara de Stigter
13-12-2019 20:30 OKK '70 HS 1 AVVA HS 1 3AH De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM UIT /UIT Jurgen Adriaanse & Patrick Poppelaars MA1 Emma Brieffies /Rachel Klop
13-12-2019 21:30 OKK '70 DS 2 Apollo DS 1 D2F De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Jorinde Meijer
13-12-2019 21:30 OKK '70 HS 3 AVVA HS 2 H2B De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Arriëtte de Jong
14-12-2019 12:30 OKK '70 N5 2 Sliedrecht Sport N5 3 CA51G1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA1 Lotte de Bruin MA1 Laura Vogelaar
14-12-2019 14:15 OKK '70 MC 1 Sliedrecht Sport MC 2 MC1B1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Renée Westrik
14-12-2019 16:00 OKK '70 JB 1 Intermezzo JB 1 JB1A1 De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Stefan van Houwelingen