Scheidsrechterplanning

Donderdag 4 januari 2018

Hallo allemaal,

Allereerst allemaal de beste wensen voor het jaar 2018 toegewenst!

Tijdens de feestdagen mocht ik me weer buigen over de scheidsrechters planning, nadat we eerst alle wedstrijden hebben ingepland in de Wielewaal!

Omdat we de tweede helft met twee teams extra deelnemen aan de competitie waren er iets meer wedstrijden te verdelen. Iedereen is daarom één keer ingedeeld, enkele van jullie staan er twee keer op. Dit graag even goed controleren!

Wanneer je niet kunt op het door mij aangegeven tijdstip graag ruilen met een teamgenoot. Hierover hoef je mij niet te informeren. Wanneer ik je heb ingedeeld op een moment dat je zelf ook moet spelen, dan heb ik een foutje gemaakt en kun je contact opnemen.

Op 19 januari staan nog twee wedstrijden ingepland die niet op dat moment gespeeld kunnen worden, omdat er dan geen zaal is. De verzoek tot verplaatsen staan uit (waarschijnlijk naar 9 februari). De scheidsrechter ‘verhuisd’ dan mee.

Jeugdspelers van MB2/MB1 staan ingedeeld om te tellen en een enkele keer om te fluiten. Vanaf JA/MA wordt iedereen ingedeeld. Het is belangrijk dat iedereen de zogenaamde V6 licentie heeft. Wanneer je deze nog niet hebt, dan kun je die halen met behulp van een online toets op de website: www.volleybalmasterz.nl (geldt ook voor senioren zonder licentie!). Om de toets te doen hem je je Nevobo nummer nodig. Mocht je deze niet kennen dan stuur ik je die graag toe.

Voor de wedstrijden van H1, H2, H3 en D1 is de zogenaamde V4 licentie nodig. Niet alle senioren hebben deze licentie. We willen het restant van het seizoen gebruiken om alle senioren te voorzien van een dergelijke licentie. Hiervoor zullen we één avond beleggen voor wat theorie. Verder staat iedereen ingedeeld om een keer te fluiten, bij deze wedstrijd zal je nog feedback krijgen (wanneer gewenst), daarna is alles gereed om een V4 licentie aan te vragen. We verwachten dat iedereen hierdoor iets meer plezier zal beleven aan het fluiten (of iets minder spanning ervaart) en het voorkomt boetes.

Heel veel succes toegewenst bij het fluiten en alvast bedankt namens de spelende teams.

Met vriendelijke groet,

Cor van Vliet
Scheidsrechtersplanner vv OKK 70

# Bestand Grootte Formaat Upload datum
Scheidsrechterplanning 2e helft 2017-2018 versie 1 476.81 kB pdf 15-01-2018
Spelregels Top Divisie en lager juni 2017 3.98 MB pdf 21-08-2017
Wijzigingen spelregels en reglementen juni 2017 108.84 kB pdf 21-08-2017
Datum Tijd Team thuis Team uit Code Zaal Plaats Team 1e Scheidsrechter Team Teller
26/01/2018 19:30 OKK '70 JA 1 Minerva JA 1 JA1A2-CB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Arjen van der Vlies
26/01/2018 19:45 Spirit DS 2 OKK '70 DS 2 D3A-KJ Vrijenburgpoort BARENDRECHT
26/01/2018 20:30 OKK '70 DS 1 VIA DS 1 D2D-EL De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL Geurt Visscher MB1 Jeanet van Willigen & Nina de Vos
26/01/2018 21:15 Next Volley Dordrecht HS 6 OKK '70 HS 3 H2A-AI De Dijk DORDRECHT
26/01/2018 21:30 OKK '70 HS 4 VIA HS 1 H3A-DF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Wouter Slob
26/01/2018 21:30 OKK '70 HS 2 Next Volley Dordrecht HS 4 H1A-EL De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Sam van Selm
27/01/2018 12:30 OKK '70 N6 1 Vovero N6 1 C761B2-BE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MB1 Hanna Timmer
27/01/2018 12:30 OKK '70 N5 1 VCN N5 1 C751C2-CE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MB1 Zoë van Zanten MB1 Judith Timmer
27/01/2018 14:15 OKK '70 JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 JC1B2-AC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Stijn Boogaard
27/01/2018 15:00 RVC/Libanon '50 HS 2 OKK '70 HS 1 H1B-KJ Kralingen ROTTERDAM
27/01/2018 15:15 Next Volley Dordrecht MA 3 OKK '70 MA 1 MAHC2-BC De Dijk DORDRECHT
31/01/2018 20:00 VIA DS 2 OKK '70 DS 2 D3A-LJ MFC de Lingehof ARKEL
02/02/2018 19:30 OKK '70 JA 1 Intermezzo JA 1 JA1A2-CA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Tim van Wingerden
02/02/2018 20:30 OKK '70 HS 2 Volley Voorne HS 1 H1A-ED De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL Geurt Visscher
02/02/2018 20:30 OKK '70 DS 1 Condor DS 1 D2D-ED De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Bart de Ruijter MB2 Lonneke Oussoren & Laura Vogelaar
02/02/2018 21:15 VCN HS 6 OKK '70 HS 4 H3A-ED Oostgaarde CAPELLE AAN DEN IJSSEL
02/02/2018 21:30 OKK '70 HS 3 Spirit HS 4 H2A-IK De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Patrick de Bruijn
03/02/2018 11:15 OKK '70 MC 1 Volley Meerkerk'95 MC 2 MC2D2-BE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Niek van Houwelingen
03/02/2018 12:30 Kraftwell Symmachia Roosendaal MA 1 OKK '70 MA 1 MAHC2-AC D'n Dijck ROOSENDAAL
03/02/2018 12:30 Forza Schouwen-Duiveland MB 1 OKK '70 MB 1 MBHA2-BD De Vanger BRUINISSE
03/02/2018 12:30 Switch'89 N6 1 OKK '70 N6 1 C761B2-DB Walburghal ZWIJNDRECHT
03/02/2018 13:00 OKK '70 MB 2 WHV MB 4 MB2D2-CF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Anne Fleur Steverink
03/02/2018 19:00 Nuvoc HS 2 OKK '70 HS 1 H1B-LJ Nuvochal VELDHOVEN
09/02/2018 19:30 OKK '70 MB 2 Smash'66 MB 1 MB2D2-CD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Gerrit de Rover
09/02/2018 21:30 OKK '70 HS 2 Spirit HS 2 H1A-EK De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Patrick Poppelaars
09/02/2018 21:15 Sliedrecht Sport HS 6 OKK '70 HS 1 H1B-IJ De Basis SLIEDRECHT
10/02/2018 11:15 OKK '70 JC 1 Serve'68 JC 1 JC1B2-AB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA Hillianne van Wijngaarden
10/02/2018 13:00 OKK '70 MB 2 Volley Meerkerk'95 MB 1 MB2D2-CE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Elin Bakker
13/02/2018 19:30 Switch'89 DS 3 OKK '70 DS 2 D3A-EJ Walburghal ZWIJNDRECHT
15/02/2018 21:00 DVO HS 2 OKK '70 HS 3 H2A-JI 't Paradijs OUD-BEIJERLAND
16/02/2018 19:15 Sliedrecht Sport DS 9 OKK '70 DS 1 D2D-CE De Basis SLIEDRECHT
16/02/2018 19:30 OKK '70 MB 1 Forza Schouwen-Duiveland MB 1 MBHA2-DB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Erik de Bruijn
16/02/2018 20:30 OKK '70 HS 1 Sliedrecht Sport HS 6 H1B-JI De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Nick van Veen MA Emma Schild & Hillianne van Wijngaarden
16/02/2018 21:30 OKK '70 HS 4 Next Volley Dordrecht HS 8 H3A-DL De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Thom van Dijk
16/02/2018 21:30 OKK '70 DS 2 Smash'66 DS 2 D3A-JI De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Johan van den Berg
17/02/2018 13:00 WHV MB 4 OKK '70 MB 2 MB2D2-FC De Wiel ASPEREN
17/02/2018 14:00 OKK '70 MA 1 Kraftwell Symmachia Roosendaal MA 1 MAHC2-CA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Wilma van Dusseldorp
17/02/2018 14:30 BeneVia N5 1 OKK '70 N5 1 C751C2-AC De Schenkel 'S-GRAVENDEEL
17/02/2018 17:00 Voleco JC 1 OKK '70 JC 1 JC1B2-DA De Drie Maenen OUDERKERK AAN DEN IJSSEL
17/02/2018 17:30 Move4U HS 1 OKK '70 HS 2 H1A-CE Sporthal Holy VLAARDINGEN
17/02/2018 18:00 Intermezzo JA 1 OKK '70 JA 1 JA1A2-AC De Staver SOMMELSDIJK
23/02/2018 20:30 OKK '70 HS 3 Gavoc'10 HS 2 H2A-IH De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Pieter de Keijzer
24/02/2018 11:15 OKK '70 MC 1 Meteoor MC 1 MC2D2-BA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA Lisanne Cluistra
24/02/2018 12:15 AVVA MB 2 OKK '70 MB 2 MB2D2-AC Het Spant AMEIDE
24/02/2018 13:00 OKK '70 JA 1 HLB Van Daal/DS - Hands Up JA 1 JA1A2-CF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Yvonne van Lopik
02/03/2018 19:30 OKK '70 MB 1 Sliedrecht Sport MB 1 MBHA2-DE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Michel de Bruijn
02/03/2018 20:30 OKK '70 HS 4 Vollido HS 5 H3A-DI De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Martijn de Bruijn
03/03/2018 12:30 OKK '70 MC 1 Vollido MC 2 MC2D2-BF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA Anne-Fleur de Jong
03/03/2018 14:15 OKK '70 JC 1 Voleco JC 1 JC1B2-AD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA Lieneke Stip
07/03/2018 20:45 Volley Meerkerk'95 HS 2 OKK '70 HS 3 H2A-LI De Linde MEERKERK
09/03/2018 19:30 OKK '70 MB 2 AVVA MB 2 MB2D2-CA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Wilbert van Tienhoven
09/03/2018 20:30 OKK '70 DS 1 VOKO DS 2 D2D-EB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Cor van Vliet MB1 Emma Brieffies & Judith Timmer
09/03/2018 21:15 VOKO HS 3 OKK '70 HS 1 H1B-HJ VOKO-home OOSTERHOUT NB
09/03/2018 21:15 Smash'66 DS 3 OKK '70 DS 2 D3A-HJ Blokweer ALBLASSERDAM
09/03/2018 21:30 OKK '70 HS 2 VC Wik Groot-Ammers HS 4 H1A-EB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL Geurt Visscher
10/03/2018 11:15 OKK '70 N6 1 Spivo N6 1 C761B2-BC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA Laila van Pelt
10/03/2018 11:15 OKK '70 N5 1 BeneVia N5 1 C751C2-CA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA Sara de Ruiter MA Quinty Verbaan
10/03/2018 13:00 OKK '70 JC 1 Volley Meerkerk'95 JC 1 JC1B2-AE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM MA Anne-Fleur de Jong
10/03/2018 13:45 Vridos JA 1 OKK '70 JA 1 JA1A2-EC Neerpolder GIESSENBURG
13/03/2018 20:45 Molenwiek'74 HS 2 OKK '70 HS 4 H3A-BD De Klipper NIEUW-LEKKERLAND
16/03/2018 19:30 OKK '70 MA 1 VIA MA 1 MAHC2-CE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Lotte van der Wiel
16/03/2018 20:30 OKK '70 HS 1 Voltena HS 1 H1B-JG De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H4 Edwin de Jong MB2 Anouk de Bruin & Sanne Polak
16/03/2018 21:30 OKK '70 DS 2 Molenwiek'74 DS 1 D3A-JG De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Rachel van Dam
17/03/2018 10:00 VC Wik Groot-Ammers JC 1 OKK '70 JC 1 JC1B2-FA De Reiger GROOT-AMMERS
17/03/2018 12:45 HLB Van Daal/DS - Hands Up JA 1 OKK '70 JA 1 JA1A2-FC De Misse DEN DUNGEN
17/03/2018 13:00 Vollido MC 2 OKK '70 MC 1 MC2D2-FB De Ridderhal HENDRIK-IDO-AMBACHT
17/03/2018 13:45 Jola Olympus DS 2 OKK '70 DS 1 D2D-AE Amerhal MADE
17/03/2018 18:00 RVC/Libanon '50 HS 1 OKK '70 HS 2 H1A-AE Kralingen ROTTERDAM
22/03/2018 21:30 Erasmus Volley HS 3 OKK '70 HS 3 H2A-GI Woudestein ROTTERDAM
23/03/2018 19:30 OKK '70 HS 4 Astrea HS 1 H3A-DA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Martijn de Rover
23/03/2018 20:00 Astrea DS 1 OKK '70 DS 2 D3A-FJ Sport + DORDRECHT
23/03/2018 20:30 OKK '70 DS 1 Voltena DS 4 D2D-EK De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H3 Rens de Ruiter MB2 Lotte de Bruin & Jasmijn van der Priem
23/03/2018 21:15 VCN HS 4 OKK '70 HS 1 H1B-FJ Oostgaarde CAPELLE AAN DEN IJSSEL
24/03/2018 11:15 OKK '70 N6 1 DVO N6 3 C761B2-BA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Jasper Oussoren
24/03/2018 11:15 OKK '70 N5 1 Flits N5 1 C751C2-CB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Niek van Houwelingen JA Bjorn de Ruiter
24/03/2018 11:30 VC 't Aogje MA 1 OKK '70 MA 1 MAHC2-DC Huis van de Heuvel BREDA
24/03/2018 13:00 OKK '70 MC 1 Voltena MC 3 MC2D2-BD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Stijn Boogaard
24/03/2018 14:45 Sliedrecht Sport MB 1 OKK '70 MB 1 MBHA2-ED De Basis SLIEDRECHT
24/03/2018 15:30 Volley Meerkerk'95 MB 1 OKK '70 MB 2 MB2D2-EC De Linde MEERKERK
24/03/2018 16:30 Serve'68 JC 1 OKK '70 JC 1 JC1B2-BA De Koels VUREN
31/03/2018 11:00 DVO N6 4 OKK '70 N6 1 C761B2-FB 't Paradijs OUD-BEIJERLAND
31/03/2018 16:30 Flits MB 1 OKK '70 MB 1 MBHA2-AD Sportcentrum Papendrecht PAPENDRECHT
06/04/2018 19:30 OKK '70 DS 2 Switch'89 DS 3 D3A-JE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Reinier Mulder
06/04/2018 20:30 OKK '70 HS 1 Volley Meerkerk'95 HS 1 H1B-JE De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Jan van Wijngaarden JA Niek van Dieren & Wilmer Overduin
06/04/2018 21:15 Smash'66 HS 1 OKK '70 HS 4 H3A-KD Blokweer ALBLASSERDAM
06/04/2018 21:30 OKK '70 HS 3 Vollido HS 4 H2A-IF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Rene Westrik
07/04/2018 9:00 Sliedrecht Sport JC 2 OKK '70 JC 1 JC1B2-CA De Basis SLIEDRECHT
07/04/2018 12:00 Voltena MC 3 OKK '70 MC 1 MC2D2-DB De Crosser WERKENDAM
07/04/2018 12:30 OKK '70 MB 1 Flits MB 1 MBHA2-DA De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Linda van Wijngaarden
07/04/2018 13:00 Spivo N6 1 OKK '70 N6 1 C761B2-CB Den Oert SPIJKENISSE
07/04/2018 17:00 WHV DS 2 OKK '70 DS 1 D2D-JE De Wiel ASPEREN
07/04/2018 17:00 DVO HS 1 OKK '70 HS 2 H1A-JE 't Paradijs OUD-BEIJERLAND
07/04/2018 18:00 SNA JA 1 OKK '70 JA 1 JA1A2-DC De Spil BLESKENSGRAAF CA
09/04/2018 20:30 Serve'68 DS 1 OKK '70 DS 2 D3A-DJ De Koels VUREN
13/04/2018 19:30 OKK '70 JA 1 SNA JA 1 JA1A2-CD De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Jos Ambachtsheer
13/04/2018 20:30 OKK '70 DS 1 Podarwic DS 1 D2D-EI De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM VL Geurt Visscher MB2 Roos van Dongen & Tamarah Bakker
13/04/2018 20:30 OKK '70 HS 2 MVC HS 1 H1A-EI De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H1 Jurgen Adriaanse
13/04/2018 21:15 Drieslag HS 1 OKK '70 HS 3 H2A-EI De Swaensvoet NIEUW-BEIJERLAND
13/04/2018 21:30 OKK '70 HS 4 DVO HS 4 H3A-DJ De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Tasmara Stigter
14/04/2018 10:00 VCN N5 1 OKK '70 N5 1 C751C2-EC Oostgaarde CAPELLE AAN DEN IJSSEL
14/04/2018 11:00 VIA MA 1 OKK '70 MA 1 MAHC2-EC MFC de Lingehof ARKEL
14/04/2018 11:15 OKK '70 N6 1 DVO N6 4 C761B2-BF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Erik de Breejen
14/04/2018 13:00 OKK '70 JC 1 VC Wik Groot-Ammers JC 1 JC1B2-AF De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM JA Bertijn de Ruijter
14/04/2018 13:15 Volley Meerkerk'95 MC 2 OKK '70 MC 1 MC2D2-EB De Linde MEERKERK
14/04/2018 14:45 OKK '70 MB 2 Meteoor MB 1 MB2D2-CB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Annemarie de Rover
14/04/2018 16:15 Volley2B MB 2 OKK '70 MB 1 MBHA2-FD De Ackers BERGSCHENHOEK
14/04/2018 20:00 Volley Voorne HS 2 OKK '70 HS 1 H1B-DJ MFC De Meander OOSTVOORNE
18/04/2018 20:30 Vollido HS 5 OKK '70 HS 4 H3A-ID De Ridderhal HENDRIK-IDO-AMBACHT
19/04/2018 19:00 Erasmus Volley HS 2 OKK '70 HS 2 H1A-HE Woudestein ROTTERDAM
20/04/2018 19:30 Smash'66 MB 1 OKK '70 MB 2 MB2D2-DC Blokweer ALBLASSERDAM
20/04/2018 19:45 OKK '70 DS 2 Move4U DS 5 D3A-JC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D1 Nadine van der Vlies
20/04/2018 20:30 OKK '70 HS 1 Volley2B HS 3 H1B-JC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Jan Klop MB1 Rachel Klop & Esther Klop
20/04/2018 21:30 OKK '70 HS 3 Move4U HS 3 H2A-ID De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM H2 Johan van den Berg
21/04/2018 9:00 Spirit N5 3 OKK '70 N5 1 C751C2-DC Vrijenburgpoort BARENDRECHT
21/04/2018 11:15 Sic Pugno MC 1 OKK '70 MC 1 MC2D2-CB De Boulevard BERGEN OP ZOOM
21/04/2018 11:15 OKK '70 MB 1 Fusion MB 1 MBHA2-DC De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Sanne Schild
21/04/2018 13:00 OKK '70 MA 1 Next Volley Dordrecht MA 3 MAHC2-CB De Wielewaal HARDINXVELD-GIESSENDAM D2 Annelie de Rover
21/04/2018 13:30 Minerva DS 2 OKK '70 DS 1 D2D-HE Dillenburcht DRUNEN