Dames 1

2e klasse D

Spelers:

Rugnr Naam Positie
1 Arriëtte de Jong
2 Jorinde Meijer
3 Rachel van Dam
4 Hanna Timmer
5 Zoe van Zanten
6 Anne Fleur Steverink
7 Lotte van der Wiel

Informatie:

Klasse: 2e klasse D

Het team wordt dit jaar getraind door Paul Vossen.

Trainingstijd:

Maandag 19:00-20:30 Appelgaard

Woensdag 19:00-20:30 Appelgaard


Laatste nieuws


Standen

# Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Podarwic DS 1 22 104 82 6 2185 1369
2 OKK '70 DS 1 22 87 71 21 2117 1724
3 Jola Olympus DS 2 22 74 60 32 2090 1772
4 Jola Olympus DS 3 22 68 56 36 2034 1835
5 Vridos DS 1 22 54 46 47 1951 2034
6 Sliedrecht Sport DS 10 22 52 44 50 1977 2037
7 Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4 22 46 40 53 1857 2040
8 WHV DS 3 22 45 39 53 1943 2047
9 Dunamis DS 2 22 45 38 54 1925 2024
10 Volley Zuid DS 6 22 43 37 57 1899 2095
11 VVC-Vught DS 1 22 35 31 61 1843 2097
12 Serve'68 DS 1 22 7 7 81 1431 2178

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Setstanden
20-04-2019 16:15 uur Dames 1 - Vedo'70 DS 1 2-1 25-22, 24-26, 18-16
20-04-2019 15:00 uur Phoenix DS 1 - Dames 1 2-0 27-25, 25-19
05-04-2019 20:30 uur Dames 1 - Jola Olympus DS 2 3-1 25-19, 25-15, 29-27, 23-25
22-03-2019 20:00 uur VVC-Vught DS 1 - Dames 1 0-4 21-25, 16-25, 20-25, 18-25
15-03-2019 20:30 uur Dames 1 - Volley Zuid DS 6 4-0 25-8, 25-15, 25-11, 25-13
08-03-2019 19:15 uur Sliedrecht Sport DS 10 - Dames 1 2-3 25-17, 24-26, 16-25, 25-21, 7-15
23-02-2019 16:45 uur Podarwic DS 1 - Dames 1 3-1 25-11, 25-16, 25-17, 25-27
15-02-2019 20:30 uur Dames 1 - Serve'68 DS 1 4-0 25-10, 25-6, 25-19, 25-7
09-02-2019 17:00 uur Dunamis DS 2 - Dames 1 2-3 19-25, 19-25, 25-15, 25-19, 12-15
01-02-2019 20:30 uur Dames 1 - Jola Olympus DS 3 3-1 25-20, 25-20, 14-25, 25-23
25-01-2019 20:30 uur Dames 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4 4-0 25-20, 25-15, 25-20, 25-21
19-01-2019 17:15 uur Vridos DS 1 - Dames 1 0-4 20-25, 18-25, 19-25, 19-25
11-01-2019 20:30 uur Dames 1 - WHV DS 3 4-0 25-22, 25-20, 25-23, 25-18
15-12-2018 13:45 uur Jola Olympus DS 2 - Dames 1 2-3 25-22, 25-13, 10-25, 15-25, 11-15
07-12-2018 20:30 uur Dames 1 - VVC-Vught DS 1 3-1 25-20, 20-25, 25-11, 25-18
24-11-2018 12:00 uur Volley Zuid DS 6 - Dames 1 2-3 13-25, 25-23, 25-21, 17-25, 12-15
16-11-2018 20:30 uur Dames 1 - Podarwic DS 1 0-4 6-25, 15-25, 23-25, 19-25
05-11-2018 20:30 uur Serve'68 DS 1 - Dames 1 1-3 19-25, 15-25, 25-19, 17-25
02-11-2018 20:30 uur Dames 1 - Dunamis DS 2 4-0 25-21, 25-16, 25-19, 25-17
25-10-2018 19:30 uur Jola Olympus DS 3 - Dames 1 0-4 17-25, 21-25, 13-25, 17-25
17-10-2018 20:00 uur Dames 1 - Vridos DS 1 3-1 22-25, 25-18, 25-18, 25-10
13-10-2018 15:00 uur Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4 - Dames 1 0-4 16-25, 19-25, 12-25, 17-25
29-09-2018 15:00 uur WHV DS 3 - Dames 1 1-3 23-25, 22-25, 16-25, 25-17
21-09-2018 20:30 uur Dames 1 - Sliedrecht Sport DS 10 4-0 25-13, 25-14, 27-25, 25-12

Agenda

Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
Geen gegevens bekend op dit moment