Dames 1

2e klasse D

Spelers:

Rugnr Naam Positie
1 Arriëtte de Jong
2 Jorinde Meijer
3 Rachel van Dam
4 Hanna Timmer
5 Zoe van Zanten
6 Anne Fleur Steverink
7 Lotte van der Wiel

Informatie:

Klasse: 2e klasse D

Het team wordt dit jaar getraind door Paul Vossen.

Trainingstijd:

Maandag 19:00-20:30 Appelgaard

Woensdag 19:00-20:30 Appelgaard


Laatste nieuws

  • Knokken tegen de nummer één 18-11-2018
    Na maanden lang trainen, was eindelijk de wedstrijd daar.. Namelijk knokken tegen de nummer één van de competitie. We wisten allemaal dat het...
  • JU-DITH 28-10-2018
    Dolblij was het eerste dames team van OKK’70 na overwinning op Jola Olympus DS3. Het was een pittige wedstrijd met iedere set wat opstartproblemen, maar zeker...
  • Eet veel bananen 18-10-2018
    Appelgaard, woensdagavond 17 oktober. Dames 1 was klaar voor de wedstrijd tegen Vridos DS1. Anne Fleur kon er niet bij zijn, maar de invallers Quinty, Judith...
  • De vloer ruikt naar broccoli 15-10-2018
    "De vloer ruikt naar broccoli" Zaterdag 13 oktober reisde het eerste damesteam van OKK’70 af naar Roosendaal om daar een wedstrijd te spelen...

Standen

# Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Podarwic DS 1 10 48 38 2 996 660
2 OKK '70 DS 1 11 42 34 12 1052 854
3 Jola Olympus DS 3 10 33 26 14 904 804
4 Jola Olympus DS 2 10 31 26 17 941 816
5 Vridos DS 1 12 30 25 25 1058 1093
6 Sliedrecht Sport DS 10 10 27 23 20 920 899
7 Volley Zuid DS 6 10 23 19 24 897 955
8 WHV DS 3 10 18 16 26 873 932
9 Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4 9 16 15 25 738 880
10 Dunamis DS 2 10 16 14 27 835 946
11 VVC-Vught DS 1 9 12 11 27 748 873
12 Serve'68 DS 1 9 4 4 32 631 881

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Setstanden
15-12-2018 13:45 uur Jola Olympus DS 2 - Dames 1 2-3 25-22, 25-13, 10-25, 15-25, 11-15
07-12-2018 20:30 uur Dames 1 - VVC-Vught DS 1 3-1 25-20, 20-25, 25-11, 25-18
24-11-2018 12:00 uur Volley Zuid DS 6 - Dames 1 2-3 13-25, 25-23, 25-21, 17-25, 12-15
16-11-2018 20:30 uur Dames 1 - Podarwic DS 1 0-4 6-25, 15-25, 23-25, 19-25
05-11-2018 20:30 uur Serve'68 DS 1 - Dames 1 1-3 19-25, 15-25, 25-19, 17-25
02-11-2018 20:30 uur Dames 1 - Dunamis DS 2 4-0 25-21, 25-16, 25-19, 25-17
25-10-2018 19:30 uur Jola Olympus DS 3 - Dames 1 0-4 17-25, 21-25, 13-25, 17-25
17-10-2018 20:00 uur Dames 1 - Vridos DS 1 3-1 22-25, 25-18, 25-18, 25-10
13-10-2018 15:00 uur Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4 - Dames 1 0-4 16-25, 19-25, 12-25, 17-25
29-09-2018 15:00 uur WHV DS 3 - Dames 1 1-3 23-25, 22-25, 16-25, 25-17
21-09-2018 20:30 uur Dames 1 - Sliedrecht Sport DS 10 4-0 25-13, 25-14, 27-25, 25-12

Agenda

Jola Olympus DS 2 - Dames 1, Uitslag: 2-3Wedstrijd: Jola Olympus DS 2 - OKK '70 DS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-22, 25-13, 10-25, 15-25, 11-15
Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
15-12-2018 13:45 uur
11-01-2019 20:30 uur Dames 1 - WHV DS 3 7000D2D EG De Wielewaal
19-01-2019 17:15 uur Vridos DS 1 - Dames 1 7000D2D FE Neerpolder
25-01-2019 20:30 uur Dames 1 - Kraftwell Symmachia Roosendaal DS 4 7000D2D EL De Wielewaal
01-02-2019 20:30 uur Dames 1 - Jola Olympus DS 3 7000D2D ED De Wielewaal
09-02-2019 17:00 uur Dunamis DS 2 - Dames 1 7000D2D CE Frankenhal
15-02-2019 20:30 uur Dames 1 - Serve'68 DS 1 7000D2D EB De Wielewaal
23-02-2019 16:45 uur Podarwic DS 1 - Dames 1 7000D2D AE De Maayenbogerd
15-03-2019 20:30 uur Dames 1 - Volley Zuid DS 6 7000D2D EK De Wielewaal
23-03-2019 14:30 uur VVC-Vught DS 1 - Dames 1 7000D2D JE Martinihal
05-04-2019 20:30 uur Dames 1 - Jola Olympus DS 2 7000D2D EI De Wielewaal
13-04-2019 16:45 uur Sliedrecht Sport DS 10 - Dames 1 7000D2D HE De Basis