Dames 2

3e klasse A

Spelers:

Rugnr Naam Positie
1 Renée Westrik
2 Wilma van Dusseldorp
3 Yvonne van Lopik
4 Carolien de Vos
5 Annemarie de Rover
6 Tasmara Stigter
7 Linda van Wijngaarden
8 Marjolein Verheul
9 Carola Adriaanse
10 Japke Haeser

Informatie:

Klasse: 3e klasse A

Het team wordt dit jaar getraind door Johan Timmer.

Trainingstijd:

Maandag 20:30-22:00 Appelgaard


Laatste nieuws

  • Verliest de strijd der titanen. 18-11-2018
    De oplettende lezer heeft de afgelopen weken kunnen lezen dat dames 2 van OKK'70 weinig moeite hoefde te doen om de wedstrijden met 4-0 winst binnen te...
  • Nevobo prognose geswitcht…. 05-11-2018
    Op vrijdag 2 november stond voor DS2 OKK’70 een thuiswedstrijd tegen Switch’89 DS2 op het programma. De prognose van de Nevobo voorspelde een zware strijd,...
  • Winst in Arkel 28-10-2018
    Op woensdagavond 24 oktober vertrok het 2e damesteam van OKK70 naar het pittoreske Arkel voor een wedstrijd tegen VIA. Het team van VIA staat in de middenmoot...
  • Op stoom 13-10-2018
    Met enig gepuf en gesteun (lees; ziekte en blessureleed) is de stoomlocomotief van dames 2 nu goed opgang.Na een overwinning met ruime cijfers vorige week vrijdag...

Sponsor


Standen

# Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Next Volley Dordrecht DS 6 9 45 36 0 900 356
2 OKK '70 DS 2 9 40 32 4 892 424
3 Erasmus Volley DS 4 9 28 24 15 791 754
4 Spirit DS 3 8 25 21 13 680 656
5 VIA DS 1 9 25 21 18 743 782
6 Astrea DS 1 8 21 21 12 739 676
7 Switch'89 DS 2 9 20 16 21 698 784
8 Smash'66 DS 3 10 15 12 28 744 917
9 Molenwiek'74 DS 1 7 6 5 23 447 650
10 Atak'55 DS 4 10 6 6 35 676 985
11 Molenwiek'74 DS 2 8 4 4 29 484 810
0 Apollo DS 2 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Setstanden
07-12-2018 20:00 uur Atak'55 DS 4 - Dames 2 0-4 5-25, 12-25, 12-25, 8-25
23-11-2018 21:30 uur Dames 2 - Smash'66 DS 3 4-0 25-8, 25-6, 25-12, 25-11
16-11-2018 19:45 uur Dames 2 - Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 22-25, 22-25, 18-25, 21-25
15-11-2018 19:00 uur Erasmus Volley DS 4 - Dames 2 0-4 11-25, 15-25, 9-25, 11-25
09-11-2018 19:45 uur Dames 2 - Spirit DS 3 4-0 25-11, 25-10, 25-9, 25-7
02-11-2018 20:30 uur Dames 2 - Switch'89 DS 2 4-0 25-5, 25-10, 25-3, 25-12
24-10-2018 20:00 uur VIA DS 1 - Dames 2 0-4 3-25, 6-25, 15-25, 4-25
12-10-2018 20:30 uur Dames 2 - Molenwiek'74 DS 1 4-0 25-7, 25-7, 25-16, 25-6
21-09-2018 20:00 uur Astrea DS 1 - Dames 2 0-4 20-25, 13-25, 32-34, 8-25

Agenda

Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
11-01-2019 21:15 uur Next Volley Dordrecht DS 6 - Dames 2 7000D3A CI De Dijk
18-01-2019 21:30 uur Dames 2 - Apollo DS 2 7000D3A IB De Wielewaal
25-01-2019 21:00 uur Molenwiek'74 DS 1 - Dames 2 7000D3A AI De Klipper
01-02-2019 21:30 uur Dames 2 - VIA DS 1 7000D3A IK De Wielewaal
05-02-2019 19:30 uur Switch'89 DS 2 - Dames 2 7000D3A JI Walburghal
12-02-2019 20:00 uur Spirit DS 3 - Dames 2 7000D3A LI Vrijenburgpoort
22-02-2019 21:30 uur Dames 2 - Erasmus Volley DS 4 7000D3A IH De Wielewaal
15-03-2019 21:15 uur Smash'66 DS 3 - Dames 2 7000D3A GI Blokweer
22-03-2019 21:30 uur Dames 2 - Atak'55 DS 4 7000D3A IF De Wielewaal
25-03-2019 20:30 uur Dames 2 - Molenwiek'74 DS 2 7000D3A IE De Appelgaard
02-04-2019 20:45 uur Molenwiek'74 DS 2 - Dames 2 7000D3A EI De Klipper
12-04-2019 21:30 uur Dames 2 - Astrea DS 1 7000D3A ID De Wielewaal