Dames 2

3e klasse A

Spelers:

Rugnr Naam Positie
1 Yvonne van Lopik Passer/loper
2 Wilma van Dusseldorp Spelverdeler
3 Japke Haeser Diagonaal
4 Annemarie de Rover Passer/loper
5 Renée Westrik Middenaanvaller
6 Marjolein Verheul Diagonaal
7 Carola Adriaanse Middenaanvaller
8 Linda van Wijngaarden Middenaanvaller
9 Carolien de Vos Middenaanvaller
10 Tasmara Stigter Passer/loper

Informatie:

Klasse: 3e klasse A

Het team wordt dit jaar getraind door Johan Timmer.

Trainingstijd:

Maandag 20:30-22:00 Appelgaard


Laatste nieuws

  • Meet Henk 30-12-2018
    Wat valt er te zeggen over de laatste periode. Vooral dat het enige tijd geduurd heeft voordat we over ons verlies van Next Volley heen waren. Man, wat zijn...
  • Verliest de strijd der titanen. 18-11-2018
    De oplettende lezer heeft de afgelopen weken kunnen lezen dat dames 2 van OKK'70 weinig moeite hoefde te doen om de wedstrijden met 4-0 winst binnen te...
  • Nevobo prognose geswitcht…. 05-11-2018
    Op vrijdag 2 november stond voor DS2 OKK’70 een thuiswedstrijd tegen Switch’89 DS2 op het programma. De prognose van de Nevobo voorspelde een zware strijd,...
  • Winst in Arkel 28-10-2018
    Op woensdagavond 24 oktober vertrok het 2e damesteam van OKK70 naar het pittoreske Arkel voor een wedstrijd tegen VIA. Het team van VIA staat in de middenmoot...

Sponsor


Standen

# Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Next Volley Dordrecht DS 6 14 69 55 1 1393 545
2 OKK '70 DS 2 15 65 52 8 1466 808
3 Spirit DS 3 15 52 43 20 1345 1169
4 Erasmus Volley DS 4 15 41 35 29 1285 1300
5 VIA DS 1 16 36 31 38 1297 1437
6 Astrea DS 1 15 36 34 29 1332 1308
7 Switch'89 DS 2 15 32 27 37 1199 1366
8 Smash'66 DS 3 15 26 22 41 1194 1420
9 Molenwiek'74 DS 1 14 23 20 39 1107 1277
10 Atak'55 DS 4 16 15 14 52 1091 1528
11 Molenwiek'74 DS 2 14 10 10 49 858 1409
0 Apollo DS 2 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Setstanden
12-02-2019 20:00 uur Spirit DS 3 - Dames 2 0-4 21-25, 16-25, 16-25, 21-25
05-02-2019 19:30 uur Switch'89 DS 2 - Dames 2 0-4 17-25, 7-25, 13-25, 15-25
01-02-2019 20:30 uur Dames 2 - VIA DS 1 4-0 25-6, 25-12, 25-5, 25-6
28-01-2019 20:30 uur Dames 2 - Erasmus Volley DS 4 4-0 25-18, 25-17, 25-19, 25-16
25-01-2019 21:00 uur Molenwiek'74 DS 1 - Dames 2 1-3 25-22, 14-25, 15-25, 12-25
11-01-2019 21:15 uur Next Volley Dordrecht DS 6 - Dames 2 3-1 25-23, 25-18, 25-11, 18-25
07-12-2018 20:00 uur Atak'55 DS 4 - Dames 2 0-4 5-25, 12-25, 12-25, 8-25
23-11-2018 21:30 uur Dames 2 - Smash'66 DS 3 4-0 25-8, 25-6, 25-12, 25-11
16-11-2018 19:45 uur Dames 2 - Next Volley Dordrecht DS 6 0-4 22-25, 22-25, 18-25, 21-25
15-11-2018 19:00 uur Erasmus Volley DS 4 - Dames 2 0-4 11-25, 15-25, 9-25, 11-25
09-11-2018 19:45 uur Dames 2 - Spirit DS 3 4-0 25-11, 25-10, 25-9, 25-7
02-11-2018 20:30 uur Dames 2 - Switch'89 DS 2 4-0 25-5, 25-10, 25-3, 25-12
24-10-2018 20:00 uur VIA DS 1 - Dames 2 0-4 3-25, 6-25, 15-25, 4-25
12-10-2018 20:30 uur Dames 2 - Molenwiek'74 DS 1 4-0 25-7, 25-7, 25-16, 25-6
21-09-2018 20:00 uur Astrea DS 1 - Dames 2 0-4 20-25, 13-25, 32-34, 8-25

Agenda

Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
15-03-2019 21:15 uur Smash'66 DS 3 - Dames 2 7000D3A GI Blokweer
22-03-2019 21:30 uur Dames 2 - Atak'55 DS 4 7000D3A IF De Wielewaal
25-03-2019 20:30 uur Dames 2 - Molenwiek'74 DS 2 7000D3A IE De Appelgaard
02-04-2019 20:45 uur Molenwiek'74 DS 2 - Dames 2 7000D3A EI De Klipper
12-04-2019 20:30 uur Dames 2 - Astrea DS 1 7000D3A ID De Wielewaal