Jongens A1

1e klasse A

Spelers:

Rugnr Naam Positie
1 Machlon de Jong
3 Stijn Boogaard
4 Bertijn de Ruijter
5 Niek van Dieren
6 Jasper Oussoren
7 Niek van Houwelingen
8 Erik den Breejen
9 Wilmer Overduin
10 Bjorn de Ruiter

Informatie:

Klasse: 1e klasse A

Het team wordt dit jaar getraind en gecoacht door Sam van Selm en Leon van Houwelingen.

Trainingstijd:

Maandag 19.00-20.30 de Appelgaard


Laatste nieuws

  • Minerva-OKK’70
    Zaterdag 20 januari stond er op de planning om tegen Minerva te spelen. Bij aankomst troffen wij een nieuwe sporthal aan met een zwevende vloer, wat wij niet...
  • Tegen VVC-Vught JA1
    Voor de wedstrijd begon, wisten we dat we onze vaste setupper er niet was en niet onze inval setupper was er ook niet. Toch hebben we nog een setupper aan...
  • 6 oktober 2017
    Vrijdag 6 oktober had jongens A1 de tweede wedstrijd van dit seizoen, tegen SNA. ondanks dat onze vaste setupper nog steeds niet kan spelen door een blessureen...
  • Wedstrijdverslag JA1 (23 September 2017)
    Na een paar weken trainen is het zo ver voor JA1 van OKK'70, zaterdag 23 September werden wij ontvangen door hun eerste tegenstander Meteoor JA1 in sporthal...

Standen

# Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Intermezzo JA 1 10 46 36 4 1001 745
2 Minerva JA 1 10 30 26 17 958 911
3 SNA JA 1 10 28 23 18 931 878
4 OKK '70 JA 1 10 20 17 25 831 956
5 HLB Van Daal/DS - Hands Up JA 1 10 17 14 27 870 914
6 Vridos JA 1 10 9 8 33 761 948

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Setstanden
13-04-2018 19:30 uur Jongens A1 - SNA JA 1 3-1 25-16, 25-13, 26-28, 25-20
07-04-2018 18:00 uur SNA JA 1 - Jongens A1 1-3 22-25, 22-25, 25-17, 23-25
17-03-2018 12:45 uur HLB Van Daal/DS - Hands Up JA 1 - Jongens A1 1-3 21-25, 21-25, 19-25, 25-17
10-03-2018 13:45 uur Vridos JA 1 - Jongens A1 2-3 25-14, 25-14, 22-25, 17-25, 10-15
24-02-2018 13:00 uur Jongens A1 - HLB Van Daal/DS - Hands Up JA 1 1-3 20-25, 10-25, 25-18, 20-25
19-02-2018 19:00 uur Intermezzo JA 1 - Jongens A1 3-1 23-25, 25-10, 25-12, 25-15
02-02-2018 19:30 uur Jongens A1 - Intermezzo JA 1 0-4 13-25, 19-25, 16-25, 17-25
26-01-2018 19:30 uur Jongens A1 - Minerva JA 1 2-3 29-27, 18-25, 22-25, 28-26, 12-15
20-01-2018 15:30 uur Minerva JA 1 - Jongens A1 4-0 25-16, 25-23, 25-20, 25-21
12-01-2018 19:30 uur Jongens A1 - Vridos JA 1 1-3 25-18, 11-25, 18-25, 8-25
16-12-2017 11:15 uur Jongens A1 - Intermezzo JA 1 0-4 22-25, 15-25, 14-25, 17-25
08-12-2017 19:45 uur Jongens A1 - Fusion JA 1 0-4 18-25, 15-25, 13-25, 17-25
02-12-2017 14:30 uur VVC-Vught JA 1 - Jongens A1 4-0 25-21, 25-15, 25-9, 25-15
24-11-2017 19:45 uur Jongens A1 - De Burgst Breda JA 2 3-2 25-17, 19-25, 22-25, 27-25, 15-9
18-11-2017 12:00 uur Jongens A1 - Meteoor JA 1 4-0 25-7, 25-15, 25-8, 25-15
03-11-2017 19:45 uur Jongens A1 - VVC-Vught JA 1 0-4 16-25, 15-25, 10-25, 9-25
28-10-2017 16:00 uur Intermezzo JA 1 - Jongens A1 3-1 25-18, 25-21, 25-19, 16-25
21-10-2017 15:00 uur Fusion JA 1 - Jongens A1 1-3 25-23, 18-25, 10-25, 11-25
18-10-2017 19:15 uur SNA JA 1 - Jongens A1 4-0 25-11, 28-26, 25-17, 25-21
14-10-2017 13:30 uur De Burgst Breda JA 2 - Jongens A1 0-4 19-25, 23-25, 18-25, 15-25
06-10-2017 19:45 uur Jongens A1 - SNA JA 1 0-4 18-25, 15-25, 23-25, 21-25
23-09-2017 10:30 uur Meteoor JA 1 - Jongens A1 0-4 15-25, 11-25, 16-25, 18-25

Agenda

Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
Geen gegevens bekend op dit moment