Meisjes A1

Hoofdklasse B

Spelers:

Rugnr Naam Positie
2 Sara de Ruiter
4 Lisanne Cluistra
6 Lieneke Stip
7 Emma Schild
8 Mirthe Vogelaar
9 Laura Vogelaar

Informatie:

Klasse: Hoofdklasse B

Het team wordt dit jaar getraind door Edwin de Jong.

Trainingstijd:

Donderdag 19:00-20:30 Appelgaard


Laatste nieuws


Standen

# Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Sliedrecht Sport MA 2 7 23 21 12 714 638
2 Flits MA 1 5 21 18 4 502 397
3 VC WIK Groot-Ammers MA 1 6 20 16 9 564 531
4 WHV MA 1 6 13 12 15 576 565
5 Podarwic MA 1 6 5 5 21 479 601
6 OKK '70 MA 1 4 3 3 14 309 412

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Setstanden
16-02-2019 09:00 uur WHV MA 1 - Meisjes A1 3-2 25-17, 24-26, 22-25, 25-16, 15-10
08-02-2019 20:30 uur Meisjes A1 - Sliedrecht Sport MA 2 1-3 28-26, 17-25, 13-25, 22-25
02-02-2019 13:00 uur VC WIK Groot-Ammers MA 1 - Meisjes A1 4-0 25-16, 25-17, 25-16, 25-20
25-01-2019 19:30 uur Flits MA 1 - Meisjes A1 4-0 25-12, 25-21, 25-16, 25-17
14-12-2018 20:30 uur Meisjes A1 - Haaften Kwiek MA 1 1-3 25-17, 23-25, 21-25, 21-25
30-11-2018 19:15 uur Molenwiek'74 MA 1 - Meisjes A1 1-3 20-25, 17-25, 25-20, 24-26
23-11-2018 19:45 uur Meisjes A1 - Molenwiek'74 MA 1 3-1 25-22, 21-25, 25-7, 25-14
10-11-2018 14:00 uur Meisjes A1 - Haaften Kwiek MA 1 3-1 25-16, 24-26, 25-9, 25-12
27-10-2018 12:45 uur Sliedrecht Sport MA 2 - Meisjes A1 3-1 25-18, 16-25, 25-10, 25-18
19-10-2018 19:45 uur Meisjes A1 - Sliedrecht Sport MA 2 2-3 25-21, 16-25, 20-25, 25-21, 13-15
12-10-2018 19:45 uur Meisjes A1 - Sliedrecht Sport MA 2 3-1 18-25, 25-21, 28-26, 25-20
06-10-2018 17:00 uur Haaften Kwiek MA 1 - Meisjes A1 4-0 25-17, 25-21, 25-17, 25-14
28-09-2018 19:15 uur Molenwiek'74 MA 1 - Meisjes A1 1-3 25-14, 15-25, 22-25, 24-26

Agenda

Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
22-03-2019 19:45 uur Meisjes A1 - WHV MA 1 7000MAHB2 BF De Wielewaal
29-03-2019 19:45 uur Meisjes A1 - Flits MA 1 7000MAHB2 BA De Wielewaal
30-03-2019 12:45 uur Podarwic MA 1 - Meisjes A1 7000MAHB2 CB Geen zaal info bekend
04-04-2019 19:30 uur Meisjes A1 - VC WIK Groot-Ammers MA 1 7000MAHB2 BE De Appelgaard
06-04-2019 12:45 uur Sliedrecht Sport MA 2 - Meisjes A1 7000MAHB2 DB De Basis
12-04-2019 19:45 uur Meisjes A1 - Podarwic MA 1 7000MAHB2 BC De Wielewaal