Meisjes B2

2e klasse E

Spelers:

Rugnr Naam Positie
0 Britt Strijker
0 Ingemarit Maasland
1 Melissa de Kreij
2 Jasmijn van der Priem
3 Noelle Alblas
4 Tamarah Bakker
5 Jalissa Nab
6 Marinka Korevaar
7 Tess Geitz

Informatie:

Klasse: 2e klasse E

Het team wordt dit jaar getraind door Wouter Slob & Martijn de Bruijn.

Trainingstijd:

Maandag 19:00-20:30 Appelgaard

Vrijdag 18:00-19:30 Appelgaard


Laatste nieuws


Standen

# Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Vedo'70 MB 1 1 4 3 1 99 89
2 OKK '70 MB 2 1 1 1 3 89 99
3 Spirit MB 3 0 0 0 0 0 0
3 Voltena MB 3 0 0 0 0 0 0
3 Volley Tilburg MB 3 0 0 0 0 0 0
3 Jola Olympus MB 2 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Setstanden
11-01-2019 19:30 uur Meisjes B2 - Vedo'70 MB 1 1-3 21-25, 19-25, 26-24, 23-25
15-12-2018 14:45 uur Sliedrecht Sport MB 3 - Meisjes B2 4-0 25-18, 25-15, 25-13, 25-13
14-12-2018 20:30 uur Meisjes B2 - Minerva MB 2 0-4 17-25, 13-25, 8-25, 4-25
30-11-2018 19:30 uur Meisjes B2 - Flits MB 2 2-3 25-23, 14-25, 25-18, 16-25, 12-15
24-11-2018 15:15 uur Minerva MB 2 - Meisjes B2 4-0 25-9, 25-15, 25-15, 25-7
17-11-2018 16:00 uur Voltena MB 3 - Meisjes B2 2-3 21-25, 25-12, 16-25, 25-15, 14-16
27-10-2018 16:30 uur Flits MB 2 - Meisjes B2 3-1 25-3, 25-19, 25-22, 21-25
05-10-2018 19:30 uur Meisjes B2 - Voltena MB 3 3-2 26-24, 14-25, 26-24, 15-25, 15-12
21-09-2018 19:30 uur Meisjes B2 - Sliedrecht Sport MB 3 0-4 9-25, 17-25, 14-25, 23-25

Agenda

Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
19-01-2019 12:00 uur Volley Tilburg MB 3 - Meisjes B2 7000MB2E2 FC Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)
25-01-2019 19:30 uur Meisjes B2 - Voltena MB 3 7000MB2E2 CE De Wielewaal
02-02-2019 12:00 uur Jola Olympus MB 2 - Meisjes B2 7000MB2E2 BC Amerhal
09-02-2019 17:00 uur Spirit MB 3 - Meisjes B2 7000MB2E2 AC De Hazelaar
15-02-2019 19:30 uur Meisjes B2 - Jola Olympus MB 2 7000MB2E2 CB De Wielewaal
23-02-2019 14:00 uur Vedo'70 MB 1 - Meisjes B2 7000MB2E2 DC Het Bruisend Hart
15-03-2019 19:30 uur Meisjes B2 - Volley Tilburg MB 3 7000MB2E2 CF De Wielewaal
05-04-2019 19:30 uur Meisjes B2 - Spirit MB 3 7000MB2E2 CA De Wielewaal
13-04-2019 16:00 uur Voltena MB 3 - Meisjes B2 7000MB2E2 EC De Iris