Trainingstijden

Hieronder vindt u een overzicht van de trainingstijden zoals deze door de TC is opgesteld.

Bij de Nevobo-competitie voor het seizoen 2020-2021 worden de volgende leeftijdsgrenzen gehanteerd:

  • Jeugd A geboren op of na 01-10-2002
  • Jeugd B geboren op of na 01-10-2004
  • Jeugd C geboren op of na 01-10-2006
  • Jeugd CMV 6 geboren op of na 01-10-2008
  • Jeugd CMV 5 geboren op of na 01-10-2009
  • Jeugd CMV 4 geboren op of na 01-10-2010
  • Jeugd CMV 3 geboren op of na 01-10-2011
  • Jeugd CMV 2 geboren op of na 01-10-2012
  • Jeugd CMV 1 geboren op of na 01-10-2013
Team Dag Tijd Zaal Veld Trainer Bijzonderheid
Heren 1 Maandag 20:30 - 22:30 Appelgaard A Yann Speltincx -
Woensdag 20:30 - 22:30 Wielewaal WW Yann Speltincx -
Heren 2 Woensdag 21:00 - 22:30 Appelgaard A Geen met H3
Heren 3 Woensdag 21:00 - 22:30 Appelgaard A Geen met H2
Heren 4 Woensdag 19:30 - 21:00 Appelgaard A Geen met H5
Maandag 19:00 - 20:30 Appelgaard A Jos Ambachtsheer met JA1
Heren 5 Woensdag 19:30 - 21:00 Appelgaard A Geen met H4
Dames 1 Dinsdag 20:30 - 22:30 De Spil - Roy Kroon Bleskensgraaf
Donderdag 20:30 - 22:30 Appelgaard C Roy Kroon -
Dames 2 Maandag 19:00 - 20:30 Appelgaard B Wouter Slob -
Dinsdag 20:00 - 21:30 Appelgaard C Wouter Slob met D3
Dames 3 Dinsdag 20:00 - 21:30 Appelgaard C Wouter Slob met D2
Jongens A1 Woensdag 19:30 - 21:00 Appelgaard B Thom van Dijk met JB1
Maandag 19:00 - 20:30 Appelgaard A Jos Ambachtsheer met H4
Jongens B1 Woensdag 19:30 - 21:00 Appelgaard B Thom van Dijk met JA1
Vrijdag 18:00 - 19:30 Appelgaard A Leon van Houwelingen -
Meisjes A1 Woensdag 18:00 - 19:30 Appelgaard A Robert Z. & Michel d B. -
Donderdag 19:00 - 20:30 Appelgaard C Roy Kroon met MA2
Meisjes A2 Dinsdag 18:30 - 20:00 Appelgaard C Wouter Slob -
Donderdag 19:00 - 20:30 Appelgaard C Roy Kroon met MA1
Meisjes B1 Maandag 17:30 - 19:00 Appelgaard A Arriette & Edwin de Jong -
Dinsdag 17:00 - 18:30 Appelgaard C Wouter Slob met MB2
Meisjes B2 Woensdag 16:30 - 18:00 Appelgaard A Johan Timmer -
Dinsdag 17:00 - 18:30 Appelgaard C Wouter Slob met MB1
Meisjes C1 Dinsdag 17:30 - 19:00 Appelgaard B Sara de Ruiter -
Woensdag 16:30 - 18:00 Appelgaard B Emma S, Roos vD & Ronald met MC2
Vrijdag 18:00 - 19:30 Appelgaard B Kim de Leeuw met MC2
Meisjes C2 Woensdag 16:30 - 18:00 Appelgaard B Emma S, Roos vD & Ronald met MC1
Vrijdag 18:00 - 19:30 Appelgaard B Kim de Leeuw met MC1
CMV niveau 6 Vrijdag 17:00 - 18:00 Appelgaard C Wilma Bakker -
CMV niveau 1, 2 Vrijdag 17:00 - 18:00 Appelgaard A Ina van Vliet -
CMV niveau 3, 4 Vrijdag 17:00 - 18:00 Appelgaard B Lonneke, Emma -
CMV + Dinsdag 16:00 - 17:30 Appelgaard B/C Wouter Slob, Nina de Vos -
Recreanten Maandag 20:30 - 22:00 Appelgaard B (geen) -