Scheidsrechterplanning

Zaterdag 16 september 2022

Beste volleybalsters en volleyballers,

Bijgaand vinden jullie de planning voor het fluiten van wedstrijden tot en met de Kerst.

We zijn dit volleybalseizoen gestart met een traject om veel volleyballers aan een zogenaamde V4-licentie te helpen. Met deze licentie mag je fluiten tot en met de 1e klasse. Het gevolg hiervan is dat de planning iets anders is opgebouwd dan normaal. Ik kan niet meer zeggen dat iedereen erop staat. Door het V4-traject staan nu vooral de mensen die dit traject volgen erop en verder mensen die ik nodig had om de planning rond te krijgen.

De jeugd (JC, MB1/2 en MA) is ingedeeld om te tellen.

De 'regels' zijn verder hetzelfde als normaal. Je bent er zelf verantwoordelijk voor om een vervanger te regelen als je niet kunt. Het is het meest eenvoudig om te ruilen met een teamgenoot.

Alleen als ik bij het plannen een fout heb gemaakt (je moet tegelijkertijd spelen), dan kan je contact opnemen en probeer ik het in orde te maken.

Als je deze mail leest zet de wedstrijd die je moet fluiten dan gelijk in je agenda!

Iedereen alvast bedankt voor het fluiten!

Er zijn enkele vakjes geel, danwel rood gearceerd. De gele arceringen betreffen aanpassingen in het ‘uit’ gedeelte van het fluiten. De rode arceringen betreffen mensen die als tweede scheidsrechter staan ingedeeld, maar waar nog even goed gekeken moet worden naar de bevoegdheid.

Met vriendelijke groet,

Cor van Vliet

Scheidsrechterscoördinator vv OKK 70

PS Al onze nieuwe scheidsrechters vinden het prettig om positieve feedback te ontvangen!

# Bestand Grootte Formaat Upload datum
Scheidsrechterplanning 1e helft 2022-2023 versie 1 799.18 kB pdf 19-09-2022
Spelregels Top Divisie en lager mei 2021 2.99 MB pdf 16-09-2021
Wijzigingen spelregels en reglementen mei 2021 335.37 kB pdf 16-09-2021
Datum Tijd Team thuis Team uit Zaal Code Team Scheidsrechter Team Teller
16-09-2022 19:45 MA 1 AVVA MA 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MA1B1-DA H4 Machlon de Jong
16-09-2022 19:59 DS 2 Volley2B DS 2 De Appelgaard, Hardinxveld-Giessendam D1B-CJ H3 Peter Korevaar
16-09-2022 19:59 DS 3 VCN DS 5 De Appelgaard, Hardinxveld-Giessendam D2C-DI H3 Björn de Ruiter
16-09-2022 20:30 HS 1 AVVA HS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam 3AH-CJ UIT Arjan de Gelder & Jeremy Eilbracht MB1/MB1 Ruth Terlouw & Alisha Nederveen
16-09-2022 21:29 HS 5 DVO HS 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam H3A1-CF H4 Wilmer Overduin
17-09-2022 11:15 MB 2 Smash'66 MB 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MB2B1-BD D3 Yvonne van Lopik
24-09-2022 13:14 MB 2 Volley Lek en IJssel MB 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MB2B1-BC-2 D1 Emma Brieffies
30-09-2022 20:30 DS 1 AVVA DS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D1C-HI H3 Cor van Vliet MB2/MB2 Esther Konijnenburg & Anne-Marit Korevaar
30-09-2022 20:30 HS 4 VIA HS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam H3B1-EC H3 Cornel de Rover
30-09-2022 20:30 HS 2 Volley Lek en IJssel HS 3 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam HPB-HD H5 Edwin de Jong & Jan Klop MB1/MB1 Maartje Brieffies & Nienke Wijnja
01-10-2022 11:15 JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam JC1B1-BC D1 Judith Timmer
01-10-2022 13:14 MB 1 Sliedrecht Sport MB 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MB1B1-AB H3 Mark Alblas
07-10-2022 19:45 MA 1 Sliedrecht Sport MA 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MA1B1-DE H5 Erik de Bruijn
07-10-2022 19:59 HS 3 Meteoor HS 2 De Appelgaard, Hardinxveld-Giessendam H2B-BI D1 Arriëtte de Jong
07-10-2022 20:30 HS 1 Fusion Rotterdam HS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam 3AH-CH H2 Jan Willem Schild & Jos Ambachtsheer JC/JC Jelle Korevaar & Stijn Kraaijeveld
07-10-2022 21:29 DS 2 Volley Voorne DS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D1B-CH H2 Pieter de Keijzer
07-10-2022 21:29 HS 5 Move4U HS 4 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam H3A1-CA D1 Hanna Timmer
08-10-2022 13:14 MB 2 Volley Lek en IJssel MB 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MB2B1-BC H3 Wilbert van Tienhoven
14-10-2022 20:30 DS 4 VIA DS 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D3B1-CD H1 Stijn Boogaard
14-10-2022 20:30 HS 2 Sliedrecht Sport HS 5 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam HPB-HB UIT Martijn de Bruijn & Johan Timmer JC/JC Tiemen Koutstaal & Juda Huijzer
15-10-2022 11:15 JC 1 VC WIK JC 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam JC1B1-BD H4 Nick van Dongen
15-10-2022 11:15 MB 1 Volley Meerkerk'95 MB 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MB1B1-AD D1 Rachel Klop
21-10-2022 19:45 DS 2 Hou Stand DS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D1B-CF H5 Tim van Wingerden
21-10-2022 19:59 DS 3 Next VolleyDS 5 De Appelgaard, Hardinxveld-Giessendam D2C-DE H4 Bertijn de Ruijter
21-10-2022 19:59 MA 1 Volley2B MA 3 De Appelgaard, Hardinxveld-Giessendam MA1B1-DF H4 Machlon de Jong
21-10-2022 20:30 HS 1 Sliedrecht Sport HS 4 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam 3AH-CF H2 Jurgen Adriaanse & Johan van den Bergh JC/JC Tobias van Vliet & Arko van Houwelingen
21-10-2022 20:30 HS 3 Vridos HS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam H2B-BG D1 Amber Michielse
21-10-2022 21:29 HS 5 Smash'66 HS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam H3A1-CD D1 Lotte de Bruijn
22-10-2022 11:15 N6 1 Molenwiek'74 N6 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam CA6HA1-CA D1 Esther Klop MA Rebekka Versluis
22-10-2022 11:15 MB 2 Flits MB 3 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MB2B1-BA H3 Cornel de Rover
29-10-2022 11:15 JC 1 Volley2B JC 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam JC1B1-BE D2 Lisanne Cluistra
04-11-2022 20:30 DS 4 Vollido DS 5 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D3B1-CE H1 Jesse Maasland
04-11-2022 20:30 HS 2 Flits HS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam HPB-HK H1 Martijn de Bruijn & Wouter Slob MB2/MB2 Annemijn Koutstaal & Susan Nederveen
05-11-2022 13:14 MB 1 VC WIK MB 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MB1B1-AC D2 Marjon Nederveen
11-11-2022 19:45 MA 1 Meteoor MA 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MA1B1-DC H4 Hjalmar de Ruiter
11-11-2022 19:59 DS 2 Volley Meerkerk'95 DS 4 De Appelgaard, Hardinxveld-Giessendam D1B-CD H4 Jasper Oussoren
11-11-2022 19:59 HS 3 Volley2B HS 3 De Appelgaard, Hardinxveld-Giessendam H2B-BE D1 Jorinde Meijer
11-11-2022 20:30 HS 1 Volley Lek en IJssel HS 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam 3AH-CD H2 Jurgen Adriaanse & Nick van Veen MB1/MB1 Sanne Kraaijveld & Manon de Bruin
18-11-2022 19:45 DS 3 Move4U DS 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D2C-DB H1 Stan den Ouden
18-11-2022 20:30 HS 2 Vollido HS 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam HPB-HI UIT Bartosz Pawlik & Sam van Selm MB2/MB2 Susan de Rover & Eva van Kalkeren
18-11-2022 21:29 HS 4 Molenwiek'74 HS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam H3B1-EB H1 Stijn Boogaard
25-11-2022 19:45 DS 4 Astrea DS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D3B1-CA D3 Anke van der Pol
25-11-2022 19:59 HS 3 WHV HS 2 De Appelgaard, Hardinxveld-Giessendam H2B-BC H4 Matthijs Strijker
25-11-2022 20:30 DS 1 Next VolleyDS 4 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D1C-HL H1 Sam van Selm MB2/MB2 Quirine de Jong & Rebekka Schild
25-11-2022 21:29 HS 5 Volley Meerkerk'95 HS 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam H3A1-CE D3 René Westrik
25-11-2022 21:29 HS 2 SNA HS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam HPB-HL UIT Wim Bouter & Wouter Slob MA/MA Louise Mostert & Dian Maasland
26-11-2022 13:14 JC 1 Next Volley JC 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam JC1B1-BA H4 Ronan Loeve
26-11-2022 13:14 MB 1 WHV MB 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MB1B1-AF H3 Mark Alblas
02-12-2022 20:30 DS 1 Podarwic DS 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D1C-HD H2 Jan van Wijngaarden MB1/MB2 Mirthe Timmer & Ilze Nederveen
02-12-2022 20:30 DS 3 Smash'66 DS 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D2C-DG H2 Erik-Jan Oudenes
02-12-2022 20:30 DS 4 Atak'55 DS 3 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D3B1-CB H4 Wilmer Overduin
03-12-2022 11:15 MB 2 CVV-Spirit MB 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MB2B1-BE D2 Maaike van Eeden
09-12-2022 19:45 MA 1 Flits MA 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MA1B1-DB H3 Niek van Houwelingen
09-12-2022 20:30 HS 1 Sliedrecht Sport HS 3 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam 3AH-CA H2 Jan Willem Schild & Martijn de Rover JC & JC Sem de Rover & Ryan Loeve
09-12-2022 21:29 DS 2 Sliedrecht Sport DS 6 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D1B-CA H3 Björn de Ruiter
09-12-2022 21:29 HS 5 Volley Zuid HS 4 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam H3A1-CB D1 Tessa Verhoeven
10-12-2022 12:45 N6 1 Next VolleyN6 1 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam CA6HA1-CB D2 Noelle Alblas D2 Jeanet van Willigen
16-12-2022 19:45 DS 4 VIA DS 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D3B1-CD-2 H1 Jesse Maasland
16-12-2022 20:30 DS 1 Sliedrecht Sport DS 5 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam D1C-HF H5 Remco de Groen MB2/MB2 Talitha Schild & Noël van Tent
16-12-2022 21:29 HS 4 Next VolleyHS 8 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam H3B1-ED D2 Merel den Hertog
16-12-2022 21:29 HS 2 Next VolleyHS 4 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam HPB-HF H1 Patrick de Bruijn & Edwin de Jong MA/MA Linsey aan de Wiel & Thirza Huijzer
17-12-2022 11:15 JC 1 Sliedrecht Sport JC 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam JC1B1-BC-2 D2 Quinty Verbaan
17-12-2022 11:15 MB 1 Volley2B MB 2 De Wielewaal, Hardinxveld-Giessendam MB1B1-AE D2 Nina Casilio