Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
29-09-2022 21:00 uur DVO HS 2 - Heren 5 7000H3A1 FC Het Paradijs
30-09-2022 20:00 uur Atak'55 DS 3 - Dames 4 7000D3B1 BC Sportcentrum Waspik
30-09-2022 20:30 uur Vollido HS 1 - Heren 1 70003AH IC De Ridderhal
30-09-2022 20:30 uur Dames 1 - AVVA DS 1 7000D1C HI De Wielewaal
30-09-2022 20:30 uur Heren 4 - VIA HS 1 7000H3B1 EC De Wielewaal
30-09-2022 20:30 uur Heren 2 - Volley Lek en IJssel HS 3 7000HPB HD De Wielewaal
01-10-2022 10:30 uur Flits MB 3 - Meisjes B2 7000MB2B1 AB Sportcentrum Papendrecht
01-10-2022 11:00 uur Next Volley Dordrecht N6 1 - CMV 6 1 7000CA6HA1BC De Dijk
01-10-2022 11:15 uur Jongens C1 - Sliedrecht Sport JC 2 7000JC1B1 BC De Wielewaal
01-10-2022 13:00 uur Meteoor MA 1 - Meisjes A1 7000MA1B1 CD Oosterbliek
01-10-2022 13:15 uur Meisjes B1 - Sliedrecht Sport MB 2 7000MB1B1 AB De Wielewaal
01-10-2022 15:30 uur Vridos DS 1 - Dames 3 7000D2C HD De Giessenhal
01-10-2022 16:30 uur Hou Stand HS 2 - Heren 3 7000H2B FB Sportcentrum West
01-10-2022 17:00 uur Vedo'70 DS 1 - Dames 2 7000D1B IC Het Bruisend Hart
07-10-2022 19:45 uur Meisjes A1 - Sliedrecht Sport MA 2 7000MA1B1 DE De Wielewaal
07-10-2022 20:00 uur Atak'55 DS 3 - Dames 4 7000D3B1 BC-1 Sportcentrum Waspik
07-10-2022 20:00 uur Heren 3 - Meteoor HS 2 7000H2B BI De Appelgaard
07-10-2022 20:00 uur Heren 5 - Move4U HS 4 7000H3A1 CA De Appelgaard
07-10-2022 20:30 uur Heren 1 - Fusion Rotterdam HS 1 70003AH CH De Wielewaal
07-10-2022 21:15 uur Next Volley Dordrecht HS 8 - Heren 4 7000H3B1 DE De Dijk
07-10-2022 21:30 uur Dames 2 - Volley Voorne DS 1 7000D1B CH De Wielewaal
08-10-2022 11:30 uur VC WIK Groot-Ammers JC 1 - Jongens C1 7000JC1B1 DB De Reiger
08-10-2022 13:15 uur CMV 6 1 - VCN N6 1 (vervallen!) 7000CA6HA1CD-1 De Wielewaal
08-10-2022 13:15 uur Volley Meerkerk'95 MB 1 - Meisjes B1 7000MB1B1 DA De Linde
08-10-2022 13:15 uur Meisjes B2 - Volley Lek en IJssel MB 2 7000MB2B1 BC De Wielewaal
08-10-2022 16:00 uur WHV DS 2 - Dames 1 7000D1C CH De Wiel
14-10-2022 19:15 uur Sliedrecht Sport DS 10 - Dames 3 7000D2C FD De Basis
14-10-2022 19:15 uur Smash'66 MB 1 - Meisjes B2 7000MB2B1 DB Blokweer
14-10-2022 20:30 uur Dames 4 - VIA DS 2 7000D3B1 CD De Wielewaal
14-10-2022 20:30 uur Heren 2 - Sliedrecht Sport HS 5 7000HPB HB De Wielewaal
14-10-2022 21:15 uur Move4U HS 4 - Heren 5 7000H3A1 AC Sporthal Holy
15-10-2022 10:45 uur Sliedrecht Sport MA 2 - Meisjes A1 7000MA1B1 ED De Basis
15-10-2022 11:00 uur Next Volley Dordrecht N6 1 - CMV 6 1 7000CA6HA1BC-1 De Dijk
15-10-2022 11:15 uur Jongens C1 - VC WIK Groot-Ammers JC 1 7000JC1B1 BD De Wielewaal
15-10-2022 11:15 uur Meisjes B1 - Volley Meerkerk'95 MB 1 7000MB1B1 AD De Wielewaal
15-10-2022 14:30 uur Cegelec ZUVO HS 1 - Heren 1 70003AH GC Onder de Mast
15-10-2022 16:00 uur Volley Voorne HS 2 - Heren 3 7000H2B HB MFC De Meander
20-10-2022 21:00 uur VC WIK Groot-Ammers HS 3 - Heren 2 7000HPB AH De Reiger
21-10-2022 19:45 uur Dames 2 - Hou Stand DS 1 7000D1B CF De Wielewaal
21-10-2022 20:00 uur Dames 3 - Next Volley Dordrecht DS 5 7000D2C DE De Appelgaard
21-10-2022 20:00 uur Meisjes A1 - Volley2B MA 3 7000MA1B1 DF De Appelgaard
21-10-2022 20:30 uur Heren 1 - Sliedrecht Sport HS 4 70003AH CF De Wielewaal
21-10-2022 20:30 uur Heren 3 - Vridos HS 1 7000H2B BG De Wielewaal
21-10-2022 21:30 uur Heren 5 - Smash'66 HS 1 7000H3A1 CD De Wielewaal
22-10-2022 11:15 uur CMV 6 1 - Molenwiek'74 N6 1 7000CA6HA1CA De Wielewaal
22-10-2022 11:15 uur Meisjes B2 - Flits MB 3 7000MB2B1 BA De Wielewaal
22-10-2022 13:00 uur Volley2B MB 2 - Meisjes B1 7000MB1B1 EA De Ackers
22-10-2022 15:30 uur VC WIK Groot-Ammers DS 3 - Dames 1 7000D1C AH De Reiger
22-10-2022 17:15 uur Volley2B JC 1 - Jongens C1 7000JC1B1 EB De Ackers
25-10-2022 21:15 uur Meteoor HS 3 - Heren 4 (vervallen!) 7000H3B1 AE Oosterbliek
26-10-2022 20:45 uur Volley Meerkerk'95 HS 2 - Heren 5 7000H3A1 EC De Linde
29-10-2022 11:15 uur Jongens C1 - Volley2B JC 1 7000JC1B1 BE De Wielewaal
29-10-2022 14:15 uur AVVA HS 3 - Heren 3 7000H2B JB Het Spant
04-11-2022 19:30 uur Molenwiek'74 N6 1 - CMV 6 1 7000CA6HA1AC De Klipper
04-11-2022 20:30 uur Dames 4 - Vollido DS 5 7000D3B1 CE De Wielewaal
04-11-2022 20:30 uur Heren 4 - Meteoor HS 3 (vervallen!) 7000H3B1 EA De Wielewaal
04-11-2022 20:30 uur Heren 2 - Flits HS 1 7000HPB HK De Wielewaal
05-11-2022 11:00 uur CVV-Spirit MB 1 - Meisjes B2 7000MB2B1 EB Vrijenburgpoort
05-11-2022 12:00 uur AVVA DS 1 - Dames 1 7000D1C IH Het Spant
05-11-2022 13:15 uur Meisjes B1 - VC WIK Groot-Ammers MB 1 7000MB1B1 AC De Wielewaal
05-11-2022 16:30 uur SNA DS 2 - Dames 3 7000D2C LD De Spil
05-11-2022 19:15 uur Next Volley Dordrecht HS 2 - Heren 1 70003AH EC De Dijk
09-11-2022 19:45 uur VIA DS 2 - Dames 4 7000D3B1 DC MFC de Lingehof
11-11-2022 19:45 uur Meisjes A1 - Meteoor MA 1 7000MA1B1 DC De Wielewaal
11-11-2022 20:00 uur Dames 2 - Volley Meerkerk'95 DS 4 7000D1B CD De Appelgaard
11-11-2022 20:00 uur Volley Zuid DS 4 - Dames 3 7000D2C CD Mercatus College
11-11-2022 20:00 uur Heren 3 - Volley2B HS 3 7000H2B BE De Appelgaard
11-11-2022 20:30 uur Heren 1 - Volley Lek en IJssel HS 2 70003AH CD De Wielewaal
11-11-2022 21:15 uur Volley Zuid HS 4 - Heren 5 7000H3A1 BC Mercatus College
12-11-2022 12:15 uur VC WIK Groot-Ammers MB 1 - Meisjes B1 7000MB1B1 CA De Reiger
12-11-2022 15:45 uur Jola Olympus DS 1 - Dames 1 7000D1C JH Amerhal
18-11-2022 19:30 uur Molenwiek'74 N6 1 - CMV 6 1 7000CA6HA1AC-1 De Klipper
18-11-2022 19:45 uur Dames 3 - Move4U DS 2 7000D2C DB De Wielewaal
18-11-2022 20:30 uur Vollido DS 5 - Dames 4 7000D3B1 EC De Ridderhal
18-11-2022 20:30 uur Heren 2 - Vollido HS 2 7000HPB HI De Wielewaal
18-11-2022 21:15 uur Smash'66 HS 1 - Heren 5 7000H3A1 DC Blokweer
18-11-2022 21:30 uur Heren 4 - Molenwiek'74 HS 1 7000H3B1 EB De Wielewaal
19-11-2022 11:15 uur Volley2B MA 3 - Meisjes A1 7000MA1B1 FD De Ackers
19-11-2022 13:00 uur Volley Lek en IJssel HS 4 - Heren 3 7000H2B DB De Boog
19-11-2022 15:00 uur Next Volley Dordrecht HS 3 - Heren 1 70003AH LC De Dijk
19-11-2022 18:00 uur RVC/Libanon '50 DS 3 - Dames 2 7000D1B LC Sportcentrum Kralingen
24-11-2022 21:00 uur ROWI HS 1 - Heren 1 70003AH BC Het Turfschip
25-11-2022 19:45 uur Dames 4 - Astrea DS 1 7000D3B1 CA De Wielewaal
25-11-2022 20:00 uur Heren 3 - WHV HS 2 7000H2B BC De Appelgaard
25-11-2022 20:00 uur Heren 4 - Meteoor HS 3 (vervallen!) 7000H3B1 EA-1 De Appelgaard
25-11-2022 20:30 uur Dames 1 - Next Volley Dordrecht DS 4 7000D1C HL De Wielewaal
25-11-2022 21:30 uur Heren 5 - Volley Meerkerk'95 HS 2 7000H3A1 CE De Wielewaal
25-11-2022 21:30 uur Heren 2 - SNA HS 1 7000HPB HL De Wielewaal
26-11-2022 09:30 uur Voltena DS 4 - Dames 3 7000D2C AD De Iris
26-11-2022 12:30 uur Flits MB 3 - Meisjes B2 7000MB2B1 AB-1 Sportcentrum Papendrecht
26-11-2022 13:15 uur Jongens C1 - Next Volley Dordrecht JC 1 7000JC1B1 BA De Wielewaal
26-11-2022 13:15 uur Meisjes B1 - WHV MB 1 7000MB1B1 AF De Wielewaal
26-11-2022 14:30 uur Flits MA 1 - Meisjes A1 7000MA1B1 BD Sportcentrum Papendrecht
26-11-2022 15:30 uur Move4U/MVC DS 1 - Dames 2 7000D1B BC Sporthal Holy
29-11-2022 20:45 uur Molenwiek'74 HS 1 - Heren 4 7000H3B1 BE De Klipper
02-12-2022 20:30 uur Dames 1 - Podarwic DS 1 7000D1C HD De Wielewaal
02-12-2022 20:30 uur Dames 3 - Smash'66 DS 2 7000D2C DG De Wielewaal
02-12-2022 20:30 uur Dames 4 - Atak'55 DS 3 7000D3B1 CB De Wielewaal
03-12-2022 11:15 uur Meisjes B2 - CVV-Spirit MB 1 7000MB2B1 BE De Wielewaal
03-12-2022 15:00 uur Volley Lek en IJssel HS 2 - Heren 1 70003AH DC De Boog
03-12-2022 16:30 uur Hou Stand DS 1 - Dames 2 7000D1B FC Sportcentrum West
08-12-2022 20:30 uur De Burgst Breda HS 2 - Heren 2 7000HPB EH Sportcentrum Breda
09-12-2022 19:45 uur Meisjes A1 - Flits MA 1 7000MA1B1 DB De Wielewaal
09-12-2022 20:00 uur Astrea DS 1 - Dames 4 7000D3B1 AC Sport +
09-12-2022 20:30 uur Heren 1 - Sliedrecht Sport HS 3 70003AH CA De Wielewaal
09-12-2022 21:15 uur Next Volley Dordrecht HS 8 - Heren 4 7000H3B1 DE-1 De Dijk
09-12-2022 21:30 uur Dames 2 - Sliedrecht Sport DS 6 7000D1B CA De Wielewaal
09-12-2022 21:30 uur Heren 5 - Volley Zuid HS 4 7000H3A1 CB De Wielewaal
10-12-2022 09:00 uur Volley Lek en IJssel MB 2 - Meisjes B2 7000MB2B1 CB De Drie Maenen
10-12-2022 10:45 uur Sliedrecht Sport JC 2 - Jongens C1 7000JC1B1 CB De Basis
10-12-2022 10:45 uur Sliedrecht Sport MB 2 - Meisjes B1 7000MB1B1 BA De Basis
10-12-2022 12:45 uur CMV 6 1 - Next Volley Dordrecht N6 1 7000CA6HA1CB De Wielewaal
10-12-2022 16:00 uur Atak'55 DS 1 - Dames 1 7000D1C GH Sportcentrum Waspik
10-12-2022 16:30 uur SNA HS 2 - Heren 3 7000H2B LB De Spil
16-12-2022 19:30 uur Molenwiek'74 DS 2 - Dames 3 7000D2C JD De Klipper
16-12-2022 19:45 uur Dames 4 - VIA DS 2 7000D3B1 CD-1 De Wielewaal
16-12-2022 20:30 uur Dames 1 - Sliedrecht Sport DS 5 7000D1C HF De Wielewaal
16-12-2022 21:15 uur Sliedrecht Sport HS 7 - Heren 3 7000H2B AB De Basis
16-12-2022 21:30 uur Heren 4 - Next Volley Dordrecht HS 8 7000H3B1 ED De Wielewaal
16-12-2022 21:30 uur Heren 2 - Next Volley Dordrecht HS 4 7000HPB HF De Wielewaal
17-12-2022 09:00 uur VCN N6 1 - CMV 6 1 (vervallen!) 7000CA6HA1DC Oostgaarde
17-12-2022 11:15 uur Jongens C1 - Sliedrecht Sport JC 2 7000JC1B1 BC-1 De Wielewaal
17-12-2022 11:15 uur Meisjes B1 - Volley2B MB 2 7000MB1B1 AE De Wielewaal
17-12-2022 12:15 uur AVVA MA 1 - Meisjes A1 7000MA1B1 AD Het Spant
17-12-2022 15:30 uur VC WIK Groot-Ammers HS 2 - Heren 1 70003AH KC De Reiger
17-12-2022 18:30 uur Flits DS 2 - Dames 2 7000D1B KC Sportcentrum Papendrecht
13-01-2023 20:00 uur Dames 2 - Vedo'70 DS 1 7000D1B CI De Wielewaal
13-01-2023 20:30 uur Heren 1 - Vollido HS 1 70003AH CI De Wielewaal
13-01-2023 20:30 uur Heren 3 - AVVA HS 3 7000H2B BJ De Wielewaal
13-01-2023 21:30 uur Dames 3 - Vridos DS 1 7000D2C DH De Wielewaal
14-01-2023 15:00 uur Volley Lek en IJssel HS 3 - Heren 2 7000HPB DH De Boog
14-01-2023 16:45 uur Podarwic DS 1 - Dames 1 7000D1C DH Sport- & Eventlocatie Maayenbogerd
20-01-2023 19:15 uur Smash'66 DS 2 - Dames 3 7000D2C GD Blokweer
20-01-2023 20:30 uur Dames 1 - WHV DS 2 7000D1C HC De Wielewaal
20-01-2023 21:30 uur Heren 2 - WHV HS 1 7000HPB HC De Wielewaal
21-01-2023 14:30 uur Meteoor HS 2 - Heren 3 7000H2B IB Oosterbliek
21-01-2023 17:45 uur Volley Voorne DS 1 - Dames 2 7000D1B HC MFC De Meander
21-01-2023 19:45 uur Fusion Rotterdam HS 1 - Heren 1 70003AH HC Alexander
27-01-2023 20:00 uur Dames 2 - Erasmus Volley DS 2 7000D1B CG De Wielewaal
27-01-2023 20:30 uur Heren 1 - Cegelec ZUVO HS 1 70003AH CG De Wielewaal
27-01-2023 20:30 uur Heren 3 - Volley Voorne HS 2 7000H2B BH De Wielewaal
27-01-2023 21:15 uur Sliedrecht Sport HS 5 - Heren 2 7000HPB BH De Basis
27-01-2023 21:30 uur Dames 3 - Sliedrecht Sport DS 10 7000D2C DF De Wielewaal
03-02-2023 20:30 uur Dames 1 - VC WIK Groot-Ammers DS 3 7000D1C HA De Wielewaal
03-02-2023 21:15 uur Sliedrecht Sport HS 4 - Heren 1 70003AH FC De Basis
03-02-2023 21:15 uur Next Volley Dordrecht DS 5 - Dames 3 7000D2C ED De Dijk
03-02-2023 21:30 uur Heren 2 - VC WIK Groot-Ammers HS 3 7000HPB HA De Wielewaal
04-02-2023 17:30 uur Vridos HS 1 - Heren 3 7000H2B GB De Giessenhal
10-02-2023 20:30 uur Heren 1 - Next Volley Dordrecht HS 2 70003AH CE De Wielewaal
10-02-2023 20:30 uur Heren 3 - Hou Stand HS 2 7000H2B BF De Wielewaal
10-02-2023 21:30 uur Dames 3 - SNA DS 2 7000D2C DL De Wielewaal
11-02-2023 13:00 uur Volley2B DS 2 - Dames 2 7000D1B JC De Ackers
11-02-2023 18:30 uur Flits HS 1 - Heren 2 7000HPB KH Sportcentrum Papendrecht
16-02-2023 21:30 uur Erasmus Volley DS 2 - Dames 2 7000D1B GC Woudestein
17-02-2023 20:30 uur WHV HS 1 - Heren 2 7000HPB CH De Wiel
03-03-2023 20:30 uur Dames 1 - Jola Olympus DS 1 7000D1C HJ De Wielewaal
03-03-2023 21:30 uur Dames 3 - Volley Zuid DS 4 7000D2C DC De Wielewaal
04-03-2023 11:15 uur Volley Meerkerk'95 DS 4 - Dames 2 7000D1B DC De Linde
10-03-2023 20:00 uur Dames 2 - RVC/Libanon '50 DS 3 7000D1B CL De Wielewaal
10-03-2023 20:30 uur Heren 1 - Next Volley Dordrecht HS 3 70003AH CL De Wielewaal
10-03-2023 20:30 uur Heren 3 - Volley Lek en IJssel HS 4 7000H2B BD De Wielewaal
10-03-2023 21:15 uur Move4U DS 2 - Dames 3 7000D2C BD Sporthal Holy
11-03-2023 18:00 uur Vollido HS 2 - Heren 2 7000HPB IH De Ridderhal
17-03-2023 20:00 uur Dames 2 - Move4U/MVC DS 1 7000D1B CB De Wielewaal
17-03-2023 20:30 uur Heren 1 - ROWI HS 1 70003AH CB De Wielewaal
17-03-2023 21:30 uur Dames 3 - Voltena DS 4 7000D2C DA De Wielewaal
18-03-2023 13:00 uur Next Volley Dordrecht DS 4 - Dames 1 7000D1C LH De Dijk
18-03-2023 14:30 uur SNA HS 1 - Heren 2 7000HPB LH De Spil
18-03-2023 18:00 uur WHV HS 2 - Heren 3 7000H2B CB De Wiel
24-03-2023 19:15 uur Sliedrecht Sport HS 3 - Heren 1 70003AH AC De Basis
24-03-2023 20:30 uur Dames 1 - Atak'55 DS 1 7000D1C HG De Wielewaal
24-03-2023 20:30 uur Heren 3 - SNA HS 2 7000H2B BL De Wielewaal
24-03-2023 21:15 uur Sliedrecht Sport DS 6 - Dames 2 7000D1B AC De Basis
31-03-2023 20:00 uur Dames 2 - Flits DS 2 7000D1B CK De Wielewaal
31-03-2023 20:30 uur Heren 1 - VC WIK Groot-Ammers HS 2 70003AH CK De Wielewaal
31-03-2023 20:30 uur Heren 3 - Sliedrecht Sport HS 7 7000H2B BA De Wielewaal
31-03-2023 21:30 uur Dames 3 - Molenwiek'74 DS 2 7000D2C DJ De Wielewaal
01-04-2023 14:45 uur Sliedrecht Sport DS 5 - Dames 1 7000D1C FH De Basis
01-04-2023 19:15 uur Next Volley Dordrecht HS 4 - Heren 2 7000HPB FH De Dijk
08-04-2023 17:00 uur Volley2B HS 3 - Heren 3 7000H2B EB De Ackers
14-04-2023 20:30 uur Dames 1 - Volley Meerkerk'95 DS 3 7000D1C HE De Wielewaal
14-04-2023 21:30 uur Heren 2 - De Burgst Breda HS 2 7000HPB HE De Wielewaal
15-04-2023 11:00 uur VCN DS 5 - Dames 3 7000D2C ID Oostgaarde
15-04-2023 18:30 uur AVVA HS 1 - Heren 1 70003AH JC Het Spant