Heren 2Teampagina
Afgelopen woensdag speelde H2 zijn vierde wedstrijd dit seizoen uit in Oosterhout. De basis van H2 bestaat sinds kort uit 6 spelers en Jan was ziek. Gelukkig wilden Nick en Bas van H3 mee. Een lange en spannende wedstrijd volgde die uiteindelijk met 3-2 verloren ging.
Iedere set was spannend (setstanden 25-23, 22-25, 25-20 en 15-11). Iedereen had zijn bijdrage;
-Nick als diagonaal in de aanval en zeker in de blokkering (zijn tegenstander heeft nu nog slapeloze nachten van dat blok waar hij iedere keer weer in sloeg)
-Hendrik passend en met mooie reddingen in het achterveld
-Johan spelverdeler en interim aanvoerder, hij maakte nog een mooie pirouette en belande in veld van de tegenstander
-Leo zette de boel op scherp en scoorde ouderwets aan de buitenkant
-de middenmannen Reinier, Huib (nog een beetje vermoeid van zijn kamp) en Bas (met zijn 2 killblocks wonnen we alsnog de 4e set)
-de scheidsrechter kon het allemaal aan zijn r..t roesten en hij stond er zeker niet voor zijn lol. Tenminste dat zei hij na wat opbouwende kritiek van onze kant.
Na 2 snelle biertjes ging om 00.00 uur de kantine dicht en vertrokken we weer naar Hveld.
Nog steeds geen overwinning, maar die komt er binnenkort aan. Zeker met de aankondiging van een nieuwe shirtsponser (meer info www.wicky.nl).
Volgende wedstrijd thuis 6 november 20.30 in de WW tegen Wik 2
C 24 oktober 2009, 11:09
replyRemco 24 oktober 2009, 21:24
reply