De vette smaak van overwinning

We moesten er even op wachten dit jaar, maar zaterdag 12 oktober mocht heren 2 weer aan de bak. Na vorig jaar in de eerste klasse wordt er weer gespeeld in de promotieklasse. Dan blijft (of lijkt?) het gat naar heren 1 wat kleiner...
We hebben afscheid genomen van Johan Timmer en Cor en uiteindelijk ook van Jan Klop. Op de teambarbeque was de laatstgenoemde nog onduidelijk over zijn toekomst, maar later bleek op dat moment zijn nieuwe job bij heren 1 al beklonken was. We gaan je nog oproepen dit jaar Jan!
Gelukkig is er de nodige aanvulling. Nick van Dongen is er standaard bij, Ronan Loeve is onze vaste setter en Stijn heeft besloten om ook lekker mee te ballen op de midden.
Een lekker team zo bij elkaar en het goede nieuws is dat ook Jan van Wijngaarden er na een jaar blessureleed weer bij is. Helaas heeft Nick van Veen zich geblesseerd op de training (ja u leest het goed, wij begrijpen ook niet waarom hij er was) en zal zeker maanden uit de running zijn. Voor deze eerste pot moesten we het ook stellen zonder Pieter.
De heren hadden er weer zin in, vooral omdat we speelden in "De Drie Maenen" in Ouderkerk a/d IJssel. Een kantineverslag uit 2006 circuleerde in de app met grote beloften op culinair vlak.
Dan even kort die wedstrijd. We speelden tegen Volley Lek en IJssel, vorig jaar kampioen in onze poule. Er werd nu vrij eenvoudig met 1-3 gewonnen. Na een wat stroeve eerste set is het niet echt spannend geweest. Een mooie start. We konden dus snel met de eerste overwinning op zak onszelf gaan belonen in de kantine. Laten we direct even kijken of er na 18 jaar iets veranderd is.
De sfeer is exact zoals beschreven in het verslag: nog steeds de uitstraling van "een bruin cafe" met grote tafels. Er is ook werkelijk niets veranderd in die 18 jaar is de inschatting. Het publiek bestaat uit wat uitgespeelde teams, een 'loner' aan de bar en veel mensen in lederhosen want in de zaal ernaast zou een Oktoberfest gaan plaatsvinden. Tot vreugde van velen kwam Herman Brouwer nog even binnenlopen.
De bediening was in 2006 op leeftijd, maar dat was nu toch anders waar er wat jongere dames tussenliepen. Alles houdt een keer op natuurlijk. Interessepeiling op het jonge personeel bij Nick was negatief. Bediening was prima, het eten stond vlot op tafel.
De kaart was nog steeds goed, maar was het eten dat ook? Er werd flink gevarieerd besteld: broodje bal, spareribs, loempia, broodjes hamburger en kaasstengels. Zag er allemaal lekker vet en goed uit. Smaakte ook echt wel goed. Eerlijkheidshalve moet gezegd dat de hamburger wel iets onder verwachting scoorde, ook het broodje was niet echt passend. Verder wel een lekker eitje erop en prima frieten ernaast.
Zeker wel een aanrader dus om hier even na te genieten van de wedstrijd. Goede kans dat het er hier in 2042 nog steeds zo uitziet!
Volgende week vrijdag gaan we de kaart van de Wielewaal weer proberen nadat we onze krachten hebben gemeten met SNA!
Wees de eerste die reageert
Er zijn nog geen reacties op dit nieuws item! Wees de eerste die reageert.
Nieuwe reactie