Dames 3

3e klasse E

Spelers:

Rugnr Naam Positie
1 Nicolien Verschoor
2 Romie Huigen
3 Laila van Pelt
4 Hillianne van Wijngaarden
5 Elize de Lange
6 Quinty Verbaan
7 Annica Verschoor

Informatie:

Klasse: 3e klasse E

Het team wordt dit jaar getraind door Johan Timmer.

Trainingstijd:

Maandag 20:30-22:00 Appelgaard


Laatste nieuws

  • Geen nieuws berichten beschikbaar.

Standen

# Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
0 Vollido DS 4 0 0 0 0 0 0
0 Phoenix DS 3 0 0 0 0 0 0
0 Fusion Rotterdam DS 4 0 0 0 0 0 0
0 OKK '70 DS 3 0 0 0 0 0 0
0 Sliedrecht Sport DS 11 0 0 0 0 0 0
0 Next Volley Dordrecht DS 8 0 0 0 0 0 0
0 Vedo'70 DS 2 0 0 0 0 0 0
0 Switch'89 DS 1 0 0 0 0 0 0
0 Flits DS 3 0 0 0 0 0 0
0 RVC/Libanon '50 DS 9 0 0 0 0 0 0
0 Voleco/Vc Krimpen DS 4 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Setstanden
Geen gegevens bekend op dit moment

Agenda

Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
21-09-2018 21:30 uur Dames 3 - Next Volley Dordrecht DS 8 7000D3E EH De Appelgaard
28-09-2018 19:15 uur Sliedrecht Sport DS 11 - Dames 3 7000D3E GE De Basis
05-10-2018 20:30 uur Dames 3 - Voleco/Vc Krimpen DS 4 7000D3E EF De Wielewaal
13-10-2018 13:30 uur RVC/Libanon '50 DS 9 - Dames 3 7000D3E LE Kralingen
27-10-2018 19:30 uur Fusion Rotterdam DS 4 - Dames 3 7000D3E DE Alexander
02-11-2018 20:30 uur Dames 3 - Phoenix DS 3 7000D3E EC De Appelgaard
10-11-2018 15:45 uur Vollido DS 4 - Dames 3 7000D3E BE De Ridderhal
24-11-2018 16:00 uur Flits DS 3 - Dames 3 7000D3E KE Sportcentrum Papendrecht
07-12-2018 21:30 uur Dames 3 - Switch'89 DS 1 7000D3E EJ De Wielewaal
15-12-2018 19:00 uur Vedo'70 DS 2 - Dames 3 7000D3E IE Het Bruisend Hart
11-01-2019 21:30 uur Dames 3 - Sliedrecht Sport DS 11 7000D3E EG De Wielewaal
19-01-2019 13:00 uur Voleco/Vc Krimpen DS 4 - Dames 3 7000D3E FE De Drie Maenen
25-01-2019 21:30 uur Dames 3 - RVC/Libanon '50 DS 9 7000D3E EL De Wielewaal
01-02-2019 21:30 uur Dames 3 - Fusion Rotterdam DS 4 7000D3E ED De Wielewaal
09-02-2019 14:00 uur Phoenix DS 3 - Dames 3 7000D3E CE De Ring
15-02-2019 21:30 uur Dames 3 - Vollido DS 4 7000D3E EB De Wielewaal
15-03-2019 21:30 uur Dames 3 - Flits DS 3 7000D3E EK De Wielewaal
23-03-2019 16:00 uur Switch'89 DS 1 - Dames 3 7000D3E JE Walburghal
05-04-2019 21:30 uur Dames 3 - Vedo'70 DS 2 7000D3E EI De Wielewaal
12-04-2019 20:00 uur Next Volley Dordrecht DS 8 - Dames 3 7000D3E HE De Dijk