Dames 3

3e klasse E

Spelers:

Rugnr Naam Positie
1 Laila van Pelt
2 Elize de Lange
3 Quinty Verbaan
5 Annica Verschoor
6 Eline Vogelaar
7 Hillianne van Wijngaarden
8 Nicolien Both

Informatie:

Klasse: 3e klasse E

Het team wordt dit jaar getraind door Johan Timmer.

Trainingstijd:

Donderdag 19:00-20:30 Appelgaard


Laatste nieuws

  • Geen nieuws berichten beschikbaar.

Sponsor


Standen

# Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 Vedo'70 DS 2 10 43 34 6 960 699
2 Fusion Rotterdam DS 4 9 40 32 5 895 657
3 RVC/Libanon '50 DS 9 9 30 25 13 834 776
4 Flits DS 3 9 28 24 15 853 809
5 Sliedrecht Sport DS 11 9 25 21 18 855 788
6 Voleco/Vc Krimpen DS 4 9 20 17 21 797 793
7 OKK '70 DS 3 10 19 17 25 866 935
8 Switch'89 DS 1 9 12 10 27 701 863
9 Phoenix DS 3 10 12 12 33 846 1014
10 Vollido DS 4 10 6 6 35 719 992
0 Next Volley Dordrecht DS 8 0 0 0 0 0 0

Uitslagen

Datum Tijd Wedstrijd Uitslag Setstanden
11-01-2019 20:30 uur Dames 3 - Sliedrecht Sport DS 11 1-3 25-21, 16-25, 20-25, 16-25
15-12-2018 19:00 uur Vedo'70 DS 2 - Dames 3 4-0 25-20, 25-14, 25-21, 25-19
07-12-2018 21:30 uur Dames 3 - Switch'89 DS 1 4-0 25-17, 25-19, 25-16, 25-23
24-11-2018 16:00 uur Flits DS 3 - Dames 3 3-1 21-25, 25-7, 25-20, 25-22
10-11-2018 15:45 uur Vollido DS 4 - Dames 3 0-4 20-25, 14-25, 18-25, 23-25
02-11-2018 20:30 uur Dames 3 - Phoenix DS 3 3-2 14-25, 22-25, 25-21, 25-15, 15-11
27-10-2018 19:30 uur Fusion Rotterdam DS 4 - Dames 3 4-0 25-11, 25-21, 25-11, 25-17
13-10-2018 13:30 uur RVC/Libanon '50 DS 9 - Dames 3 3-1 26-24, 25-23, 28-26, 21-25
05-10-2018 20:30 uur Dames 3 - Voleco/Vc Krimpen DS 4 1-3 12-25, 21-25, 25-16, 18-25
28-09-2018 19:15 uur Sliedrecht Sport DS 11 - Dames 3 3-2 25-19, 26-24, 16-25, 23-25, 15-13

Agenda

Datum Tijd Wedstrijd Wedstr.nr Speellocatie
19-01-2019 13:00 uur Voleco/Vc Krimpen DS 4 - Dames 3 7000D3E FE De Drie Maenen
25-01-2019 20:30 uur Dames 3 - RVC/Libanon '50 DS 9 7000D3E EL De Appelgaard
01-02-2019 20:00 uur Dames 3 - Fusion Rotterdam DS 4 7000D3E ED De Wielewaal
09-02-2019 14:00 uur Phoenix DS 3 - Dames 3 7000D3E CE De Ring
15-02-2019 20:30 uur Dames 3 - Vollido DS 4 7000D3E EB De Appelgaard
15-03-2019 20:30 uur Dames 3 - Flits DS 3 7000D3E EK De Appelgaard
23-03-2019 16:00 uur Switch'89 DS 1 - Dames 3 7000D3E JE Walburghal
29-03-2019 20:30 uur Dames 3 - Vedo'70 DS 2 7000D3E EI De Wielewaal
12-04-2019 20:00 uur Next Volley Dordrecht DS 8 - Dames 3 7000D3E HE De Dijk